01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.25min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: To był dziwny mecz

José Mari Bakero może być zad­owolony ze zdoby­czy punk­towej swo­jego zespołu. Wyda­je się, że sto­sunkowo małym nakła­dem sił Lech był w stanie dziś zapewnić sobie zwycięst­wo i pozostanie w walce o puchary. Jak pod­sumował ten mecz Bask?

Jestem bard­zo zad­owolony. Muszę powiedzieć, że to był dzi­wny mecz. Trochę kosz­towało nas wejś­cie w spotkanie. Ruch cias­no ustaw­iał sie na swo­jej połowie i trud­no było zła­pać odpowied­ni rytm — zauważył Bakero. Po 20 min­u­tach wszys­tko zaczęło sie zazębi­ać, zaczęliśmy grać tak, jak sobie to założyliśmy. Cieszę się, że wygral­iśmy to spotkanie, bo to był ważny mecz po porażce z Wisłą Kraków.

Tren­er Lecha odniósł się też do per­son­al­iów w dzisiejszym spotka­niu: — Ostat­ni mecz gral­iśmy 3 dni temu. Będę starał się postaw­ić na zawod­ników, którzy są wypoczę­ci. Trze­ba starać się wyko­rzys­tać cała kadrę. Np. Kri­wiec nie grał od początku, ale wszedł w drugiej połowie. Trze­ba sie liczyć z każdym zawod­nikiem z kadry.

Bakero odniósł się też krótko do braku dopin­gu w meczu z Ruchem: — Nie chcę dotykać tem­atów poza­s­portowych, jest to trud­ny tem­at. Wiado­mo, że chce się żeby kibice dopin­gowali całe spotkanie. Chci­ałbym, żeby ten prob­lem był rozwiązany, bo piłkarze potrze­bu­ją dopin­gu kibiców. Ostat­nie 5 min­ut dużo dało.

Bask sko­men­tował następ­nie wys­tęp Vojo Ubi­pari­pa: — Staram się nie oce­ni­ać zawod­ników indy­wid­u­al­nie, ale widzę postęp w wyko­na­niu Vojo. Coraz lep­iej wyglą­da współpra­ca. Dzisi­aj było widać, że koledzy z zespołu szuka­ją go, jeśli mają możli­wość poda­ją mu piłki.

Na koniec, były piłkarz Barcelony odniósł się do zbliża­jącego się towarzyskiego meczu z Borus­sią Dort­mund: — To będzie świę­to, zagra­ją wszyscy zawod­ni­cy. Potrze­bu­je­my 2 graczy do zespołu bo Kamińs­ki i Gol­la pojadą na kadrę. Ściąg­niemy więc dwóch zawod­ników z zespołu Młodej Ekstrak­lasy. Każdy zagra po 45 min­ut, bo nie będzie to mecz o punkty

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.