01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.43min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: To nie ja wybiegłem na boisko

Jose Mari Bakero po dzisiejszym zwycięst­wie mógł odetch­nąć z ulgą. – Potrze­bowal­iśmy tego zwycięst­wa, jako druży­na. Ono było dla nas bard­zo ważne. Uśmiech­nęło się do nas szczęśli­we, którego wcześniej nie mieliśmy – powiedzi­ał na kon­fer­encji po meczu z Legią szkole­niowiec „Kole­jorza”.

 

- Oczy­wiś­cie, jak każdy tren­er, musimy pra­cow­ać. Ten rok jest trud­ny dla zawod­ników. Gdy wygry­wasz to jesteś zad­owolony. Trze­ba pod­kreślić, że fan­tasty­czni byli nasi kibice, którzy pokaza­li, że są z drużyną na dobre i na złe. Rozu­miem, że oni, a także prasa, wypowiada­ją się negaty­wnie na tem­at Lecha. Chcę pod­kreślić, że dzisi­aj jest fan­tasty­czny dzień dla kibiców Lecha. Oni mogą dzisi­aj świę­tować, ja nato­mi­ast muszę rozpocząć przy­go­towa­nia do Pucharu Polski.

- To była trud­na sytu­ac­ja dla sędziego. Całe szczęś­cie pił­ka nie wchodz­iła w światło bram­ki. Dru­ga sprawa, że na wysokoś­ci akcji był jeden z naszych obrońców, nie wiem kto. W mojej oce­nie praw­idłowa żół­ta kartka.

- W meczu z Polonią moim zdaniem gral­iśmy 70 min­ut dobrze i takiej gry oczeku­ję od mojego zespołu. W tam­tym meczu wielokrot­nie udawało nam się prze­jść pod pole karne rywala. Dzisi­aj nie mieliśmy tak wielu rajdów, dopisało nam szczęś­cie. Ter­az myślimy już o półfinale.

- Oczy­wiś­cie mam szczęś­cie w meczach prze­ci­wko Legii, ale to nie ja wybiegłem na boisko tylko zawod­ni­cy. To im należą się słowa uzna­nia i grat­u­lac­je. To zawod­ni­cy wygrali dla kibiców. My dalej musimy iść tą drogą.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.