07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.51min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Brak Małkowskiego i Wróbla nie będzie widoczny

Jutro „Kole­jorz” stanie przed szan­są odro­bi­enia trzech punk­tów do Wisły Kraków, która w czwartek prze­grała ze Śląskiem. Pon­ad­to mis­trz Pol­s­ki będzie mógł prz­er­wać nieko­rzyst­ną passę rywal­iza­cji z GKS-em Bełchatów, który na Buł­garskiej nie prze­grał od 12 lat. – To bard­zo dobry moment, aby ich pokon­ać – mówił na kon­fer­encji Jose Mari Bakero.

 

Zdaniem tren­era gospo­darzy głównym atutem najbliższego rywala Lecha jest sta­bi­liza­c­ja. - To ekipa, która od dłuższego cza­su gra podob­nym stylem, mimo zmi­any piłkarzy. W drużynie cały czas widać jej ducha – pod­kreśla Hisz­pan. - Jeśli poz­woli im się grać, to wyko­rzys­tu­ją to i roz­gry­wa­ją akc­je na jeden-dwa kon­takty – zauważa.

Jose Mari Bakero twierdzi, że szan­są jego zespołu jest agresy­w­na gra z wysokim pressingiem na prze­ci­wniku. Jed­nocześnie uważa on, że absenc­ja Małkowskiego i Wróbla nie będzie miała dużego wpły­wu na poczy­na­nia podopiecznych tren­era Bar­tosz­ka w spotka­niu prze­ci­wko Lechowi.

- Nie sądzę, żeby skrzy­dłowi mieli tak duży wpływ na grę Bełcha­towa. Małkows­ki i Wró­bel to szy­b­cy piłkarze, ale na pewno tren­er Bar­toszek zna­jdzie wartoś­ciowych zmi­en­ników – przyz­nał opiekun Lecha.

W rundzie wiosen­nej mis­trz Pol­s­ki stracił 11 bramek, z czego aż 7 po kon­tratakach prze­ci­wników. - Pracu­je­my nad tym, kładziemy duży nacisk na zawod­ników, ponieważ te ele­men­ty gry spraw­ia­ją na kłopot. Oglą­damy je na wideo, a jeśli mamy więcej cza­su to kon­cen­tru­je­my się na nich na treningach. Fak­ty­cznie to aspekt, który musimy jeszcze popraw­ić – zdradz­ił Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.