Bakero: W pierwszej połowie zagraliśmy fantastycznie

- To był bard­zo, bard­zo trud­ny mecz, tym bardziej cieszy mnie to, że wygrany. Korona grała agresy­wnie i była zde­ter­mi­nowana, nie jest łat­wo grać i utrzy­mać kon­cen­trację, gdy gra jest szarpana – przyz­nał na kon­fer­encji pra­sowej po meczu 10. Kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy tren­er Lecha, Jose Mari Bakero.

- Pier­wsza połowę zagral­iśmy fan­tasty­cznie, tak jak chci­ałem żebyśmy zagrali. W drugiej połowie pokaza­l­iśmy ducha wal­ki, dzię­ki czemu wygral­iśmy – przyznał.

- To stłucze­nie, ale nie wiado­mo, co to dokład­nie jest. Jutro rano będziemy wiedzieć więcej. Cały czas jed­nak kule­je – mówił opiekun gospo­darzy o ura­zie Huber­ta Wołąkiewicza

- W meczu z Wisłą zagral­iśmy inaczej i wyszło to źle. Ter­az Luis wró­cił w bardziej kom­for­towych warunk­ach, w pier­wszej klasie. Może wyda­je się to śmieszne, ale to duża różni­ca. Miałem wąt­pli­woś­ci pomiędzy Luisem, a Marcin­em Kamińskim, ale ten mecz roze­grał jeszcze później i wró­cił dopiero wczo­raj późnym wiec­zorem. W tym momen­cie jego kondy­c­ja i szyb­sza regen­er­ac­ja zade­cy­dowały o tym, że Luis wys­tąpił od pier­wszej min­u­ty – tłu­maczył z kolei decyzję o wys­taw­ie­niu Luisa Hen­riqueza w wyjś­ciowym spotkaniu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress