Bakero wyciąga wnioski: Potrzebujemy ambicji

- Nie jestem zad­owolony z obec­nej sytu­acji, ale widzę ducha drużyny. Ważne jest to, że zespół ma swo­je założe­nia, które stara się real­i­zować, pewien kon­cept. Braku­je cały czas bramek — przyz­na­je Jose Mari Bakero, opiekun „Kole­jorza”.

Zdaniem Hisz­pana pole manewru w drużynie jest w pewien sposób uwarunk­owane przez zawod­ników, których Lech Poz­nań posi­a­da w swo­jej kadrze. — Mamy pewien rodzaj piłkarzy, gdy­byśmy mieli innych, to gral­ibyśmy w inny sposób. Tren­er musi przys­tosować się do typu graczy, jaki ma do dys­pozy­cji. Cały czas myślę o zmi­an­ie ustaw­ienia, może zimą będzie okaz­ja, aby nad tym popra­cow­ać — zdradza.

Były zawod­nik FC Barcelony pod­kreśla, że obec­nie najwięk­szym prob­le­mem zespołu jest duża nieskuteczność. - Kiedy prze­ci­wnik zamy­ka się na włas­nej połowie jest nam trud­niej. Najlepiej gra się nam prze­ci­wko tym zespołom, które gra­ją otwarty fut­bol. Ostat­nio mieliśmy swo­je szanse, ale ich nie wyko­rzys­tal­iśmy — komen­tu­je szkoleniowiec.

Sytu­ac­ja w tabeli, a także w zes­pole nie jest jed­nak naj­ciekawsza. - Zawsze wyciągam wnios­ki z każdego meczu. Uważam tylko, że fut­bol źle się z nami obszedł. Wszys­tkie mecze od pier­wszej min­u­ty staral­iśmy się wygrać. Ter­az potrze­bu­je­my nie tylko goli, ale również więk­szej ambicji w środ­ku pola - doda­je Jose Mari Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress