02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Zabrakło nam skuteczności

Jose Mari Bakero liczył na zwycięst­wo w piątkowym meczu ze Śląskiem. – Nie lubię remisować, ale taki jest fut­bol i trze­ba to zaak­cep­tować – mówił po spotka­niu do dziennikarzy.

 

Szkole­niowiec „Kole­jorza” spodziewał się trud­nego meczu. - Staral­iśmy się grać w piłkę ze skuteczną pracą w defen­sy­wie. Staral­iśmy się oper­ować fut­bolówką, co udało się nam w pier­wszej połowie – przyz­nał.

Tren­er zwró­cił uwagę na prob­lem Lecha ze skutecznoś­cią. – Uważam, że jej zabrakło. Czeka nas nad nią cięż­ka pra­ca – zauważył Jose Mari Bakero. – Mamy kil­ka ele­men­tów, nad który­mi musimy popra­cow­ać. Zawod­ni­cy Śląs­ka wyko­rzys­tali, co mieli, a my takiej skutecznoś­ci musimy się jeszcze nauczyć – kontynuował.

Mis­trz Pol­s­ki pokazał jed­nak dzisi­aj miłą dla oka i zde­cy­dowanie lep­szą, w sto­sunku do poprzed­nich meczów, grę. – Mieliśmy posi­adanie pił­ki 65 proc. W pier­wszej połowie i w drugiej częś­ci utrzy­mal­iśmy je na takim samym poziomie – pod­kreślał Hiszpan.

- To co mi się nie podobało to, to, że nie staral­iśmy się o zmi­anę rezul­tatu do koń­ca meczu. Mimo tego, że z boiska wyle­ci­ał Wołąkiewicz, moż­na było je wygrać – mówił Bakero. – Jed­nak jeśli stoi się pod murem, to trud­niej coś osiągnąć, a my właśnie w takiej sytu­acji byliśmy – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.