01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.53min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Zawodnicy udźwignęli odpowiedzialność

- Zwycięst­wo chci­ałbym zad­edykować kibi­com, którzy nie mogli przyjść na sta­dion — przyz­nał po meczu Jose Mari Bakero, tren­er Lecha Poznań.

- To był trud­ny mecz, ale cały szczęś­cie byliśmy skon­cen­trowani. Od samego początku wes­zliśmy moc­no w mecz, zdobyliśmy bramkę i ustaw­iliśmy mecz pod siebie. Mogliśmy w pier­wszej połowie zdobyć ich więcej i przesądz­ić wcześniej o wyniku spotkania.

- Górnik dobrze zaczął drugą połow­ię, ale chwycil­iśmy rytm gry. Nadal jed­nak cier­pieliśmy na brak skutecznoś­ci. W porów­na­niu do poprzed­nich meczów wyglą­dało to jed­nak dużo lep­iej. Zdobyliśmy dwa gole i wygral­iśmy. Po finale Pucharu Pol­s­ki w nocy miałem prob­le­my ze snem, dzisi­aj tak nie będzie

- Nigdy w życiu nie grałem przy pustych try­bunach. Uważam, że to smutne i mam nadzieję, że się nie powtórzy. To obie­ga cały świat i nieste­ty nie świad­czy najlepiej.

- Wiedzieliśmy o tym, że Hubert jest dobrym zawod­nikiem i dlat­ego przyszedł do Poz­na­nia. Coraz lep­iej czu­je się w zes­pole i mieś­cie. Jak cała resz­ta, gdy ma okazję, żeby się pokazać udowad­nia, że ma umiejęt­noś­ci i warto na niego staw­iać. Nie ma się co martwić, że ktoś jest w dobrej dyspozycji.

- Zawsze, gdy Vojo wchodz­ił na boisko byłem z niego zad­owolony. Jest jeszcze młody, a do tego jest obcokra­jow­cem i potrze­bu­je więcej cza­su na akli­matyza­cję. To dłu­gi pro­ces, a on jest w jego trak­cie. Sytu­ac­ja w lidze nie pozwala też na to, żebym mógł go wys­taw­ić. W wielu sytu­ac­jach staw­iam na weteranów.

- Dzisi­aj w osiem­nastce mec­zowej nie było Ślusarskiego, ale nie oznacza to, że nie jestem z niego zad­owolony. Kiedy grał robił to dobrze, dawał z siebie 100%, strze­lał, asys­tował. Nie oznacza to, że w jak­iś sposób odsuwam go od drużyny, staram się staw­iać na wszys­t­kich. W finale nie było nato­mi­ast Vojo, a zde­cy­dowałem się na Bart­ka. Przede wszys­tkim ze wzglę­du na doświad­cze­nie, lep­iej nada­je się do poje­dynków fizy­cznych. To są detale, które zależą od tren­era, to są jego przemyślenia.

- Chcę zwró­cić uwagę na to, że dziś spośród wszys­t­kich meczów ligowych jestem najbardziej zad­owolone z tego. Moim zdaniem był on kluc­zowy, ponieważ pod­nieśliśmy się po porażce z Legią. Jestem zad­owolony, że zawod­ni­cy udźwignęli odpowiedzial­ność. Wys­zli moc­ni psy­chicznie na ten mecz. Następ­ny gramy z Wisłą, dlat­ego postaramy się wyko­rzys­tać dobry pęd po dzisiaj.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.