Bandrowski kontuzjowany na treningu kadry

Pod­czas zgrupowa­nia reprezen­tacji w Por­tu­galii kon­tuzji nabaw­ił się Tomasz Bandrows­ki. Pomoc­nik Lecha jutro miał wys­tąpić w wyjś­ciowym składzie pod­czas meczu z Moł­daw­ią. Jego wys­tęp w tym spotka­niu jest jed­nak wykluczony.

- Miałem luźną nogę i dostałem piłką w stopę, po czym wykrę­ciło mi kolano - przyz­nał “Baner”. Według wstęp­nej diag­nozy piłkarz “Kole­jorza” ma skrę­cone kolano i nader­wane wiązadła poboczne. Trud­no przewidzieć kiedy gracz wró­ci do treningów.

W tym sezonie Bandrows­ki ma dużego pecha. Pier­wot­nie niegroźny uraz, którego nabaw­ił się w meczu reprezen­tacji Pol­s­ki z Ukrainą spowodował, że pomoc­nik mis­trza Pol­s­ki jesienią wys­tąpił w zaled­wie kilku meczach.

W grud­niu miał prze­jść oper­ację, jed­nak do zabiegu ostate­cznie nie doszło. Bandrows­ki wyle­ci­ał z Lechem do Hisz­panii, ale ter­az znów wypadł z gry. W czer­w­cu zawod­nikowi kończy się umowa z “Kole­jorzem”. Na razie nie doszło jeszcze do rozmów, ale władze Lecha pow­tarza­ły ostat­nio, że zależy im na przedłuże­niu kontraktu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress