06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.0min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartkroth: Stać mnie na to, by grać w wyjściowym składzie

Bartkroth: Stać mnie na to, by grać w wyjściowym składzie

Kole­jorz w niedzielę pokon­ał na wyjeździe Cra­cov­ię, a w wyjś­ciowym składzie m.in Niklas Bartkroth.

-Gdy przyszedłem do Lecha to byłem lekko kon­tuzjowany i nie mogłem grać, straciłem dwa tygod­nie. Ter­az już dochodzę do formy i im więcej będe miał okazji do gra­nia tym lep­iej. Min­u­ty, które dosta­ję od tren­era sprawa­ją, że będzie to się dzi­ało szy­b­ciej. W Krakowie zagrałem 70 min­ut i to poz­woliło zdobyć mi więcej pewnoś­ci siebie. Mam nadzieję, że z każdym kole­jnym meczem będę grał lep­iej — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Niklas Bartkroth.

Tren­er Bjel­i­ca w Krakowie po raz kole­jny namieszał w składzie. Od pier­wszej min­u­ty zagrał Niklas Bartkroth i Deniss Rakels. - Sys­tem rotacji pozwala zawod­nikom się pokazać. Tren­er wszys­tkim daje szanse, ale trze­ba je wyko­rzys­tać. Cieszę się, że mogę grać i staram się pokazać, że zasługu­ję na grę w zes­pole. Mam nadzieję, że tych okazji będę miał więcej. Gdy jest mniej spotkań, konkurenc­ja jest więsz­ka. To skła­nia mnie do ciężkiej pra­cy, a ja jestem przeko­nany, że stać mnie na to, by grać w wyjś­ciowym składzie.

Już jutro Kole­jorz zagra w Pucharze Pol­s­ki z Pogo­nią Szczecin. Na tym etapie roz­gry­wek o awan­sie decy­du­je jed­no spotkanie. - Lubię ten typ roz­gry­wek gdzie roz­gry­wany jest jeden mecz, lubię też te ligowe gdzie jest szansa, by nadro­bic straty. Szczegól­nie jed­nak odpoai­da mi sytu­ac­ja taka, jak czeka nas jutro, gdzie jest jeden mecz, bo wtedy trze­ba sie zmo­bi­li­zować i dac z siebie wszys­tko - kończy Szwed.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.