Bednarek: Jestem coraz bliżej jedenastki

Młody stop­er w pier­wszym zes­pole pojaw­ił się już jak­iś czas temu, jed­nak do tej pory w meczach o stawkę reprezen­tant kadry U19 mógł tylko pomarzyć.

Sparin­gi, które Lech roz­gry­wa w prz­er­wie reprezen­ta­cyjnej są ide­al­ną okazją, by młodzi piłkarze zaprezen­towali swo­je umiejęt­noś­ci i przekon­ali do siebie tren­era Sko­rżę –  Muszę w sparingach pokazy­wać się z dobrej strony i dzię­ki dobry wys­tępom w takich właśnie meczach, czekać na swo­ją szan­sę – mówi Ben­darek.

Kiedy stop­er pojaw­ił się w pier­wszym zes­pole, wszyscy myśleli, że pójdzie ścieżką Karo­la Linet­tego, który mimo młodego wieku ma pewne miejsce w składzie – Myślę, że jestem coraz bliżej jede­nast­ki. Staram się robić wszys­tko jak najlepiej i mam nadzieję, że taki moment wresz­cie nade­jdzie – przyz­na­je obroń­ca Kole­jorza.

W kadrze U19 Bednarek ma nie tylko ma pewne miejsce w składzie, ale również pełni rolę kap­i­tana – Jestem kap­i­tanem tej drużyny i tren­er mi ufa. Wyni­ki mamy dobre, cały czas się rozwi­jamy, gramy dobre mecze i efekt nade­jdzie.

Młody piłkarz, który powinien się rozwi­jać i zbier­ać doświad­cze­nie na ligowych boiskach póki co ma prob­le­my, żeby zała­pać się nawet do osiem­nast­ki mec­zowej – Roz­maw­iałem z trenerem i mówił, że w najbliższym cza­sie dostanę szan­sę. Ciężko pracu­ję na treningach, staram się udowod­nić, że jestem wartoś­ciowym zawod­nikiem – kończy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress