01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.48min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Jestem coraz bliżej jedenastki

Bednarek: Jestem coraz bliżej jedenastki

Młody stop­er w pier­wszym zes­pole pojaw­ił się już jak­iś czas temu, jed­nak do tej pory w meczach o stawkę reprezen­tant kadry U19 mógł tylko pomarzyć.

Sparin­gi, które Lech roz­gry­wa w prz­er­wie reprezen­ta­cyjnej są ide­al­ną okazją, by młodzi piłkarze zaprezen­towali swo­je umiejęt­noś­ci i przekon­ali do siebie tren­era Sko­rżę –  Muszę w sparingach pokazy­wać się z dobrej strony i dzię­ki dobry wys­tępom w takich właśnie meczach, czekać na swo­ją szan­sę – mówi Bendarek.

Kiedy stop­er pojaw­ił się w pier­wszym zes­pole, wszyscy myśleli, że pójdzie ścieżką Karo­la Linet­tego, który mimo młodego wieku ma pewne miejsce w składzie – Myślę, że jestem coraz bliżej jede­nast­ki. Staram się robić wszys­tko jak najlepiej i mam nadzieję, że taki moment wresz­cie nade­jdzie – przyz­na­je obroń­ca Kolejorza.

W kadrze U19 Bednarek ma nie tylko ma pewne miejsce w składzie, ale również pełni rolę kap­i­tana – Jestem kap­i­tanem tej drużyny i tren­er mi ufa. Wyni­ki mamy dobre, cały czas się rozwi­jamy, gramy dobre mecze i efekt nadejdzie.

Młody piłkarz, który powinien się rozwi­jać i zbier­ać doświad­cze­nie na ligowych boiskach póki co ma prob­le­my, żeby zała­pać się nawet do osiem­nast­ki mec­zowej – Roz­maw­iałem z trenerem i mówił, że w najbliższym cza­sie dostanę szan­sę. Ciężko pracu­ję na treningach, staram się udowod­nić, że jestem wartoś­ciowym zawod­nikiem – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.