06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.40min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Jesteśmy drużyną godną mistrza Polski

Bednarek: Jesteśmy drużyną godną mistrza Polski

Już jutro lechi­ci zmierzą się na wyjeździe z warsza­wską Legią. Będzie to trze­cie spotkanie tych drużyn w tym sezonie. Dwa poprzed­nie należały do Wojskowych, którzy wygrali 2:1.

-Na pewno towarzyszy nam dużo emocji, ale wiemy, że musimy zachować chłod­ną głowę, by się nie prze­mo­ty­wować. Trze­ba pode­jść do tego spotka­nia, jak do każdego innego i zagrać mądrze z głową — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Jan Bednarek. - Możli­we, że w poprzed­nich meczach to miało wpływ na wynik. Za bard­zo chcieliśmy, ale wyciągnęliśmy wnios­ki i kole­jny raz nie popełn­imy tego samego błę­du. Sku­pi­amy się na tym co tu i ter­az, a ter­az jest wal­ka o mistrzostwo.

W swoim ostat­nim meczu legion­iś­ci pokon­ali Ter­ma­likę aż 6:0, a gole strze­lało pię­ciu różnych piłkarzy. — Legia ma wielu dobrych zawod­ników w ofen­sy­wie. Przeanal­izu­je­my wszys­t­kich, ale najważniejsza jest nasza druży­na. Wiemy jakie mają silne i słabe strony, wiemy co my musimy zro­bić dobrze i to jest najważniejsze - pod­kreśla Bedi.

W dwóch ostat­nich spotka­ni­ach gola w dolic­zonym cza­sie strze­lał Kasper Hamalainen, jak będzie jutro? - To jest przy­padek, że on strzela nam gole w końcówkach. Zro­bimy wszys­tko, by się to nie powtórzyło, by w końców­ce kon­trolować grę i być spoko­jnym o wynik.

Ter­az przed lechi­ta­mi najważniejsze mecze. Jutro spotkanie z Legią, w niedzielę z Lechią, a później z Wisłą i Jagiel­lonią, wiec nie moż­na gubić punk­tów z żad­nym rywalem. — Mamy ter­az cztery mecze z czołówką i pokaże­my, że jesteśmy drużyną god­ną mis­tr­zost­wa. Wygramy te mecze i nie będzie już tem­atów, że nie potrafimy z nimi wygrać. Ter­az pokaże­my moc Lecha Poz­nań, pokaże­my, jak jesteśmy moc­ni i 4. czer­w­ca będziemy się cieszyć z Mis­tr­zost­wa — zapew­nia reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.