02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.9godz.9min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Jesteśmy drużyną godną mistrza Polski

Bednarek: Jesteśmy drużyną godną mistrza Polski

Już jutro lechi­ci zmierzą się na wyjeździe z warsza­wską Legią. Będzie to trze­cie spotkanie tych drużyn w tym sezonie. Dwa poprzed­nie należały do Wojskowych, którzy wygrali 2:1.

-Na pewno towarzyszy nam dużo emocji, ale wiemy, że musimy zachować chłod­ną głowę, by się nie prze­mo­ty­wować. Trze­ba pode­jść do tego spotka­nia, jak do każdego innego i zagrać mądrze z głową — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Jan Bednarek. - Możli­we, że w poprzed­nich meczach to miało wpływ na wynik. Za bard­zo chcieliśmy, ale wyciągnęliśmy wnios­ki i kole­jny raz nie popełn­imy tego samego błę­du. Sku­pi­amy się na tym co tu i ter­az, a ter­az jest wal­ka o mistrzostwo.

W swoim ostat­nim meczu legion­iś­ci pokon­ali Ter­ma­likę aż 6:0, a gole strze­lało pię­ciu różnych piłkarzy. — Legia ma wielu dobrych zawod­ników w ofen­sy­wie. Przeanal­izu­je­my wszys­t­kich, ale najważniejsza jest nasza druży­na. Wiemy jakie mają silne i słabe strony, wiemy co my musimy zro­bić dobrze i to jest najważniejsze - pod­kreśla Bedi.

W dwóch ostat­nich spotka­ni­ach gola w dolic­zonym cza­sie strze­lał Kasper Hamalainen, jak będzie jutro? - To jest przy­padek, że on strzela nam gole w końcówkach. Zro­bimy wszys­tko, by się to nie powtórzyło, by w końców­ce kon­trolować grę i być spoko­jnym o wynik.

Ter­az przed lechi­ta­mi najważniejsze mecze. Jutro spotkanie z Legią, w niedzielę z Lechią, a później z Wisłą i Jagiel­lonią, wiec nie moż­na gubić punk­tów z żad­nym rywalem. — Mamy ter­az cztery mecze z czołówką i pokaże­my, że jesteśmy drużyną god­ną mis­tr­zost­wa. Wygramy te mecze i nie będzie już tem­atów, że nie potrafimy z nimi wygrać. Ter­az pokaże­my moc Lecha Poz­nań, pokaże­my, jak jesteśmy moc­ni i 4. czer­w­ca będziemy się cieszyć z Mis­tr­zost­wa — zapew­nia reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.