02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.32min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Lech potrafi wszystko!

Bednarek: Lech potrafi wszystko!

Lech Poz­nań pokon­ał w piątkowym meczu chor­zows­ki Ruch i awan­sował na piąte miejsce w tabeli. — Jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że udało nam się wygrać 5:0. Kon­trolowal­iśmy spotkanie, dobrze gral­iśmy w ofen­sy­wie i defen­sy­wie. Mamy tego efek­ty. Wys­zliśmy na boisko z myślą o tym, że musimy wykon­ać swo­ją pracę i to zro­bil­iśmy. – mówi obroń­ca Kole­jorza, Jan Bednarek.

Na kon­fer­encji przed­mec­zowej zaz­naczano, że podopieczni Nena­da Bjel­i­cy od jego przyjś­cia do klubu nie mieli żad­nych serii wygranych. Zwycięst­wo z „Niebieski­mi” było drugie z rzę­du, bowiem w poprzed­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy pokon­ali na włas­nym sta­dion­ie Wisłę Płock. - Lech potrafi wszys­tko, tylko potrze­bu­je­my cza­su, żeby zła­pać ten rytm. Myślę, że powoli go łapiemy, wyglą­da to coraz lep­iej. Myślę, że będziemy kon­tyn­uować serię.

Stop­er Kole­jorza zdradz­ił nieco po meczu, co przy­czyniło się do kole­jnej wygranej. - Mieliśmy dobre dni, fajnie pra­cow­al­iśmy. Popraw­iła się atmos­fera w drużynie, zjed­noczyliśmy się. Myślę, że z meczu na mecz będzie to lep­iej wyglą­dało. – kończy reprezen­tant młodzieżówki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.