02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.45min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Lech potrafi wszystko!

Bednarek: Lech potrafi wszystko!

Lech Poz­nań pokon­ał w piątkowym meczu chor­zows­ki Ruch i awan­sował na piąte miejsce w tabeli. — Jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że udało nam się wygrać 5:0. Kon­trolowal­iśmy spotkanie, dobrze gral­iśmy w ofen­sy­wie i defen­sy­wie. Mamy tego efek­ty. Wys­zliśmy na boisko z myślą o tym, że musimy wykon­ać swo­ją pracę i to zro­bil­iśmy. – mówi obroń­ca Kole­jorza, Jan Bednarek.

Na kon­fer­encji przed­mec­zowej zaz­naczano, że podopieczni Nena­da Bjel­i­cy od jego przyjś­cia do klubu nie mieli żad­nych serii wygranych. Zwycięst­wo z „Niebieski­mi” było drugie z rzę­du, bowiem w poprzed­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy pokon­ali na włas­nym sta­dion­ie Wisłę Płock. - Lech potrafi wszys­tko, tylko potrze­bu­je­my cza­su, żeby zła­pać ten rytm. Myślę, że powoli go łapiemy, wyglą­da to coraz lep­iej. Myślę, że będziemy kon­tyn­uować serię.

Stop­er Kole­jorza zdradz­ił nieco po meczu, co przy­czyniło się do kole­jnej wygranej. - Mieliśmy dobre dni, fajnie pra­cow­al­iśmy. Popraw­iła się atmos­fera w drużynie, zjed­noczyliśmy się. Myślę, że z meczu na mecz będzie to lep­iej wyglą­dało. – kończy reprezen­tant młodzieżówki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.