06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.41min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Porażka z Jagiellonią to wypadek przy pracy

Bednarek: Porażka z Jagiellonią to wypadek przy pracy

Lech Poz­nań prze­grał ostat­nie ligowe spotkanie z Jagiel­lonią Białys­tok 1:2 i prz­er­wał passę sześ­ciu wygranych meczów z rzę­du. Tym samym nie wyko­rzys­tał szan­sy na awans w tabeli. - Ciężko powiedzieć, jakie były powody naszej poraż­ki. Strzelil­iśmy mniej bramek niż Jagiel­lonia i dlat­ego prze­gral­iśmy, ale myślę, że na wynik nałożyło się również zmęcze­nie. Gral­iśmy trzy mecze na wyjeździe, mieliśmy mało cza­su na regen­er­ację, ale nie może­my się w ten sposób tłu­maczyć. Musimy wyciągnąć wnios­ki z naszej poraż­ki i w kole­jnym spotka­niu zagrać lep­iej. – powiedzi­ał Jan Bednarek.

Stop­er Kole­jorza od meczu pucharowego w Biel­sku-Białej gra we wszys­t­kich poje­dynkach Lecha. Dzię­ki swo­jej dobrej dys­pozy­cji został zauważony przez tren­era Marci­na Dornę, co poskutkowało powoła­ni­a­mi na spotka­nia towarzyskie reprezen­tacji do lat 21. Dwa ostat­nie mecze nie były jed­nak najlep­sze w jego wyko­na­niu. - Staram się robić swo­ją robotę i takie jest moje główne zadanie. To, że zdarzyły mi się dwa słab­sze spotka­nia, myślę, że jest nor­malne. Jestem w młodym wieku i na pewno taki okres muszę prze­jść i zła­pać dzię­ki temu doświad­cze­nie. Nie zała­mu­ję się tym, gram dalej, sku­pi­am się na tym co robię i myślę, że for­ma nadal będzie. – zapewnia.

Kole­jnym rywalem Kole­jorza w walce o ligowe punk­ty będzie Korona Kielce. — Będziemy głod­ni zwycięst­wa. Z Jagiel­lonią prze­gral­iśmy i będziemy chcieli pokazać, że to był wypadek przy pra­cy, że nadal jesteśmy w bard­zo dobrej formie. Złapiemy prze­ci­wni­ka za gardło i pokaże­my mu, na jak trud­nym tere­nie gra. Myślę, że zdobędziemy trzy punk­ty i damy wiele radoś­ci kibicom.

Piłkarze wraca­ją na Buł­garską po trzech meczach roze­granych na wyjaz­dach, a spotkanie z Koroną będzie ostat­nim w tym roku na INEA Sta­dion­ie. — Super jest grać w domu, gdzie jest pełno kibiców i głośny dop­ing, ale kiedy gral­iśmy na wyjaz­dach wielu kibiców też było z nami. Czuliśmy ich wspar­cie, ale w domu jest zawsze najlepiej i cieszy nas bard­zo, że zagramy przy Buł­garskiej. – kończy „Bedi”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.