01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.11min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Skupiamy się tylko na tym, co jest zależne od nas

Bednarek: Skupiamy się tylko na tym, co jest zależne od nas

Wynik niedziel­nego spotka­nia prze­ci­wko Lechii Gdańsk z pewnoś­cią nie zad­owala żad­nej z drużyn. Wielu liczyło na to, że Kole­jorz będzie w stanie pokon­ać podopiecznych Pio­tra Nowa­ka oraz tym samym zostanie on lid­erem Lot­to Ekstraklasy.

Tak się jed­nak nie stało i ter­az przed lechi­ta­mi ostat­nie dwie kole­j­ki, w których może zdarzyć się wszys­tko, lecz nie wszys­tko zależne jest tylko od poz­na­ni­aków. - Wyda­je mi się, że ten remis nie satys­fakcjonu­je żad­nej z drużyn. Nie jesteśmy zad­owoleni z tego wyniku, cho­ci­aż Lechia się z niego cieszyła po ostan­im gwiz­d­ku. Dla nich jest on korzyst­ny, bo było widać, że grali na czas i przedłużali. My jesteśmy wściek­li, bo mieliśmy sytu­acji i powin­niśmy to wygrać. Taki jest jed­nak fut­bol — głowa do góry i gramy dalej - sko­men­tował to spotkanie młody stop­er Kole­jorza, Jan Bednarek.

Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wie pozostały to roze­gra­nia dwa mecze — kole­jno z Wisłą Kraków u siebie oraz w ostat­niej kole­jce na wyjeździe z Jagiel­lonią Białys­tok. - Nie może­my cały czas anal­i­zować co się stanie, gdy ktoś prze­gra. Jedyne co nam pozostało to wygrać swo­je spotka­nia i dopero wtedy patrzeć na innych. Na pewno włączymy się jeszcze do wal­ki o mis­trza, cho­ci­aż wiemy, że sytu­ac­ja jest trud­na. Sku­pi­amy się tylko na tym, co jest zależne od nas. Waga tego spotka­nia nas nie par­al­iżowała. Mieliśmy kon­trolę oraz inic­jaty­wę. Brakowało ostat­niego poda­nia. Nie może­my cały czas mówić, że coś nas bloku­je i stre­su­je. Taki jest ten sport, że nie zawsze wszys­tko wychodzi. W trud­nych meczach gramy dobre spotka­nia, tylko cza­sa­mi braku­je nam szczęś­cia i dokład­noś­ci — jest to tylko jakość piłkars­ka - dodał “Bedi”. - Cały czas wal­czymy, chce­my zdobyć 6 punk­tów i dopiero wtedy będziemy myśleć co nam to da. Najważniejsze są te zwycięst­wa, a co będzie dalej to życie pokaże - zakończył swo­ją wypowiedź.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.