01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-10godz.-60min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Skupiamy się tylko na tym, co jest zależne od nas

Bednarek: Skupiamy się tylko na tym, co jest zależne od nas

Wynik niedziel­nego spotka­nia prze­ci­wko Lechii Gdańsk z pewnoś­cią nie zad­owala żad­nej z drużyn. Wielu liczyło na to, że Kole­jorz będzie w stanie pokon­ać podopiecznych Pio­tra Nowa­ka oraz tym samym zostanie on lid­erem Lot­to Ekstraklasy.

Tak się jed­nak nie stało i ter­az przed lechi­ta­mi ostat­nie dwie kole­j­ki, w których może zdarzyć się wszys­tko, lecz nie wszys­tko zależne jest tylko od poz­na­ni­aków. - Wyda­je mi się, że ten remis nie satys­fakcjonu­je żad­nej z drużyn. Nie jesteśmy zad­owoleni z tego wyniku, cho­ci­aż Lechia się z niego cieszyła po ostan­im gwiz­d­ku. Dla nich jest on korzyst­ny, bo było widać, że grali na czas i przedłużali. My jesteśmy wściek­li, bo mieliśmy sytu­acji i powin­niśmy to wygrać. Taki jest jed­nak fut­bol — głowa do góry i gramy dalej - sko­men­tował to spotkanie młody stop­er Kole­jorza, Jan Bednarek.

Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wie pozostały to roze­gra­nia dwa mecze — kole­jno z Wisłą Kraków u siebie oraz w ostat­niej kole­jce na wyjeździe z Jagiel­lonią Białys­tok. - Nie może­my cały czas anal­i­zować co się stanie, gdy ktoś prze­gra. Jedyne co nam pozostało to wygrać swo­je spotka­nia i dopero wtedy patrzeć na innych. Na pewno włączymy się jeszcze do wal­ki o mis­trza, cho­ci­aż wiemy, że sytu­ac­ja jest trud­na. Sku­pi­amy się tylko na tym, co jest zależne od nas. Waga tego spotka­nia nas nie par­al­iżowała. Mieliśmy kon­trolę oraz inic­jaty­wę. Brakowało ostat­niego poda­nia. Nie może­my cały czas mówić, że coś nas bloku­je i stre­su­je. Taki jest ten sport, że nie zawsze wszys­tko wychodzi. W trud­nych meczach gramy dobre spotka­nia, tylko cza­sa­mi braku­je nam szczęś­cia i dokład­noś­ci — jest to tylko jakość piłkars­ka - dodał “Bedi”. - Cały czas wal­czymy, chce­my zdobyć 6 punk­tów i dopiero wtedy będziemy myśleć co nam to da. Najważniejsze są te zwycięst­wa, a co będzie dalej to życie pokaże - zakończył swo­ją wypowiedź.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.