01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.28min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ben Starosta na testach w Lechu

Ben Staros­ta dołączył do przy­go­towu­ją­cych się w niemieckim Mies­bach piłkarzy Lecha Poz­nań. 24-let­ni piłkarz na swoim kon­cie ma grę na ang­iel­s­kich, a także aus­tral­i­js­kich boiskach. Przed trze­ma laty był wypoży­c­zony do Lechii Gdańsk. Ter­az przez najbliższe kil­ka dni będzie trenował z “Kole­jorzem”, a o jego przyszłoś­ci zade­cy­du­je sztab szkoleniowy.

- Pamię­tam go jeszcze z cza­sów reprezen­tacji Pol­s­ki, gdy wys­tępował na Mis­tr­zost­wach Świa­ta do lat 20 w Kanadzie. Jest zawod­nikiem znanym, który zal­iczył już epi­zod w Ekstrak­lasie w barwach Lechii Gdańsk. Przez najbliższe 4–5 dni będzie z nami trenował, być może zagra również w sparingach z Panathi­naikosem Ate­ny i Rubinem Kazań - przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony klubu Andrzej Daw­idz­iuk, dyrek­tor sportowy Lecha.

- Po epi­zodzie z Lechią wró­ciłem do Anglii. Tam jed­nak napotkałem na prob­le­my związane z finansa­mi mojego klubu i postanow­iłem sko­rzys­tać z szan­sy wyjaz­du do Aus­tralii. To był jed­nak błąd, bo poziom tej ligi nie był dla mnie satys­fakcjonu­ją­cy. Pol­s­ka Ekstrak­lasa to dobra liga. Jest tu pięć bard­zo dobrych zespołów. Jed­nym z nich jest Lech Poz­nań. Zawsze mówiłem sobie, że wrócę do Pol­s­ki tylko jeśli zgłosi się po mnie zespół z aspirac­ja­mi. Ter­az taka szansa się pojaw­iła i zro­bię wszys­tko, co w mojej mocy by przekon­ać tren­era do swoich umiejęt­noś­ci - powiedzi­ał z kolei Starosta.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.