02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.44min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bereszyński chce zostać w Lechu, ale…

Wciąż niez­nana jest przyszłość Bar­tosza Bereszyńskiego. Młody napast­nik po powro­cie z wypoży­czenia do Warty liczy na to, że uda mu się na dłużej zagoś­cić w pier­wszym zes­pole Lecha Poz­nań.  - Chci­ałbym się prze­bić do pier­wszego zespołu. Taki jest mój cel. Trze­ba mierzyć wysoko, być pewnym swoich umiejęt­noś­ci. Jeśli się nie uda będziemy na pewno szukać korzyst­nego dla mnie rozwiąza­nia — mówi.

W poniedzi­ałek napast­nik otrzy­mał szan­sę wys­tępu w meczu kon­trol­nym z rywalem z Cypru. — Więk­szość z nas nie zagrała jeszcze meczu o stawkę w tym sezonu. Momen­ta­mi tem­po meczu mogło­by wskazy­wać, że to spotkanie o stawkę. Gra mogła się frag­men­ta­mi podobać. Gral­iśmy pier­wszy raz w takim zestaw­ie­niu, to też miało wpływ na to jak wyglą­dała gra. Mimo wszys­tko to był fajny sprawdz­ian z moc­nym zespołem — oce­ni­ał spotkanie Bereszyński.

Młody piłkarz po powro­cie z Warty Poz­nań ma szan­sę na pozostanie w Lechu i znalezie­nie się w kadrze pier­wszego zespołu na najbliższy sezon. Nie wyk­luc­zony jest jed­nak trans­fer zawod­ni­ka, a zain­tere­sowanie nim wyraża Piast Gli­wice. - Nie chcę się wypowiadać na ten tem­at. Najpierw muszą być pod­jęte roz­mowy z trenerem i zarzą­dem — tłu­maczy zawod­nik i doda­je: — Byłem w Gli­wicach, wiem jedynie o tym, że Piast jest mną zain­tere­sowany, ale nie znam żad­nych szczegółów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.