Bez Ślusarskiego, z Linettym od początku?

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań nadal ma prob­le­my kadrowe. Do zdrowia nie powró­cił jeszcze Bar­tosz Ślusars­ki, który w Krakowie nie zagrał z powodu urazu. Pon­ad­to z powodu kartek w Łodzi nie będzie mógł zagrać Łukasz Trał­ka. Szkole­niowiec “Kole­jorza” do swo­jej dys­pozy­cji będzie miał już jed­nak Huber­ta Wołąkiewicza. Obroń­ca Lecha w poprzed­nim meczu nie był w pełni zdrowy i usi­adł na ław­ce rez­er­wowych.

Praw­dopodob­nie po raz kole­jny za “Ślusarza”, który jest najskuteczniejszym zawod­nikiem Lecha w tym sezonie, zagra Bereszyńs­ki, który z niezłej strony pokazał się w Krakowie. Młody napast­nik pokazał waleczność i choć sam w żaden sposób nie zagroz­ił bram­ce Sergie­ja Pareiko, to dużo pra­cy z nim miała defen­sy­wa Wisły Kraków.

Z dobrej strony w ostat­nim meczu Lecha pokazał się również młody Karol Linet­ty i on może zastąpić na boisku Łukasza Trałkę, który nie zagra z powodu kartek. 17-latek zdaniem szkole­niow­ca zagrał dobre spotkanie i jak sam przyz­nał na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem z Widzewem — jest bard­zo praw­dopodob­ne, że pojawi się na boisku w Łodzi.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress