07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.30min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bez Ślusarskiego, z Linettym od początku?

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań nadal ma prob­le­my kadrowe. Do zdrowia nie powró­cił jeszcze Bar­tosz Ślusars­ki, który w Krakowie nie zagrał z powodu urazu. Pon­ad­to z powodu kartek w Łodzi nie będzie mógł zagrać Łukasz Trał­ka. Szkole­niowiec “Kole­jorza” do swo­jej dys­pozy­cji będzie miał już jed­nak Huber­ta Wołąkiewicza. Obroń­ca Lecha w poprzed­nim meczu nie był w pełni zdrowy i usi­adł na ław­ce rezerwowych.

Praw­dopodob­nie po raz kole­jny za “Ślusarza”, który jest najskuteczniejszym zawod­nikiem Lecha w tym sezonie, zagra Bereszyńs­ki, który z niezłej strony pokazał się w Krakowie. Młody napast­nik pokazał waleczność i choć sam w żaden sposób nie zagroz­ił bram­ce Sergie­ja Pareiko, to dużo pra­cy z nim miała defen­sy­wa Wisły Kraków.

Z dobrej strony w ostat­nim meczu Lecha pokazał się również młody Karol Linet­ty i on może zastąpić na boisku Łukasza Trałkę, który nie zagra z powodu kartek. 17-latek zdaniem szkole­niow­ca zagrał dobre spotkanie i jak sam przyz­nał na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem z Widzewem — jest bard­zo praw­dopodob­ne, że pojawi się na boisku w Łodzi.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.