Bez sympatii, zaufania i chemii z trenerem

- Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero — śpiewali kibice pod­czas piątkowego meczu Lecha Poz­nań z GKS-em Bełchatów. Wtedy do koń­ca meczu pozostało sie­dem min­ut. Nie minęło pięć, a opiekun „Kole­jorza” wiedzi­ał, że nie dojdzie do spotka­nia, ponieważ bramkę zdobył właśnie Daw­id Nowak.

Szkole­niowiec Lecha od dłuższego cza­su nie ma po drodze z kibi­ca­mi, którzy doma­ga­ją się jego zwol­nienia ze wzglę­du na niesatys­fakcjonu­jące wyni­ki sportowe. Opinii nie zmięły dwa ligowe zwycięst­wa, te poprzed­zone były słabym mecze z Widzewem Łódź. - Guan­tanam­era, czas już wyj…. Bak­era — kibice dawali do zrozu­mienia zarzą­dowi, że czas Hisz­pana się skończył.

- Bakero! Co? Wyp­i­er… — niosło się już wczo­raj po sta­dion­ie. Jose Mari Bak­er nie zareagował w żaden sposób, choć wiedzi­ał, o czym śpiewa­ją fani Lecha. Stał jak niewzrus­zony, a gdy sędzia Hubert Siejew­icz zakończył spotkanie, czmy­ch­nął od razu w kierunku szat­ni swo­jego zespołu.

Dzień wcześniej wygłosił przemówie­nie. - Druży­na idzie w dobrym kierunku, wiem to — mówił wtedy. Po spotka­niu nie powtórzył tego zda­nia. W tej chwili wie jedynie tyle, że grunt pod jego noga­mi zaczy­na się rozstępować.

Ober­wało się również piłkar­zom, w sto­sunku, do których zarzu­ty doty­czą braku zaan­gażowa­nia. - Bie­gać, wal­czyć i się starać, w Lechu trze­ba zapi­er….. - krzy­czeli kibice do zawod­ników, którzy po ostat­ni gwiz­d­ku pos­zli im podz­iękować za wsparcie.

W listopadzie po równie słabym, jak wczo­ra­jsze spotkanie, meczu z Widzewem miało miejsce spotkanie kibiców z piłkarza­mi. Efek­ty były jed­nak krótkotr­wałe. Dwa zwycięst­wa na zakończe­nie 2011 roku nie okaza­ły się być dobrym prog­nos­tykiem przez pier­wszym roze­granym w tym roku meczem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress