27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.46min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bez sympatii, zaufania i chemii z trenerem

- Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero — śpiewali kibice pod­czas piątkowego meczu Lecha Poz­nań z GKS-em Bełchatów. Wtedy do koń­ca meczu pozostało sie­dem min­ut. Nie minęło pięć, a opiekun „Kole­jorza” wiedzi­ał, że nie dojdzie do spotka­nia, ponieważ bramkę zdobył właśnie Daw­id Nowak.

Szkole­niowiec Lecha od dłuższego cza­su nie ma po drodze z kibi­ca­mi, którzy doma­ga­ją się jego zwol­nienia ze wzglę­du na niesatys­fakcjonu­jące wyni­ki sportowe. Opinii nie zmięły dwa ligowe zwycięst­wa, te poprzed­zone były słabym mecze z Widzewem Łódź. - Guan­tanam­era, czas już wyj…. Bak­era — kibice dawali do zrozu­mienia zarzą­dowi, że czas Hisz­pana się skończył.

- Bakero! Co? Wyp­i­er… — niosło się już wczo­raj po sta­dion­ie. Jose Mari Bak­er nie zareagował w żaden sposób, choć wiedzi­ał, o czym śpiewa­ją fani Lecha. Stał jak niewzrus­zony, a gdy sędzia Hubert Siejew­icz zakończył spotkanie, czmy­ch­nął od razu w kierunku szat­ni swo­jego zespołu.

Dzień wcześniej wygłosił przemówie­nie. - Druży­na idzie w dobrym kierunku, wiem to — mówił wtedy. Po spotka­niu nie powtórzył tego zda­nia. W tej chwili wie jedynie tyle, że grunt pod jego noga­mi zaczy­na się rozstępować.

Ober­wało się również piłkar­zom, w sto­sunku, do których zarzu­ty doty­czą braku zaan­gażowa­nia. - Bie­gać, wal­czyć i się starać, w Lechu trze­ba zapi­er….. - krzy­czeli kibice do zawod­ników, którzy po ostat­ni gwiz­d­ku pos­zli im podz­iękować za wsparcie.

W listopadzie po równie słabym, jak wczo­ra­jsze spotkanie, meczu z Widzewem miało miejsce spotkanie kibiców z piłkarza­mi. Efek­ty były jed­nak krótkotr­wałe. Dwa zwycięst­wa na zakończe­nie 2011 roku nie okaza­ły się być dobrym prog­nos­tykiem przez pier­wszym roze­granym w tym roku meczem.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.