10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.38min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Być może tym razem szczęście będzie po naszej stronie

Bjelica: Być może tym razem szczęście będzie po naszej stronie

Już w środowy wieczór Kole­jorza czeka w Warsza­w­ie poje­dynek prze­ci­wko lokalnej Legii. Będzie to okaz­ja do rewanżu, ponieważ do tej pory lechi­ci mierzyli się ze swoi­mi rywala­mi dwukrot­nie i oba te mecze kończyły się nieszczęśli­wy­mi porażka­mi w dolic­zonym cza­sie gry.

- Musimy zachowywać się nor­mal­nie. Przy­go­towu­je­my się do tego spotka­nia tak, by wygrać. Przy­dadzą się nam moc­ne ner­wy, lecz spokój i pra­ca oraz kon­cen­trac­ja na boisku są kluc­zowe. Musimy starać się wygrać każdy kole­jny mecz i przy­go­towu­je­my się mecz po meczu. Chce­my wygrać nad­chodzące spotka­nia, pomi­mo tego, że zdobyliśmy z tymi druży­na­mi w ośmiu meczach tylko 5 punk­tów. Te spotka­nia mogły potoczyć się inaczej, ponieważ nie gral­iśmy w nich źle. Były to otwarte poje­dyn­ki, brakowało nam w nich szczęś­cia. Jestem pewny, że nasza druży­na jest gotowa na te 4 ostat­nie mecze. Men­tal­nie i fizy­cznie jesteśmy bard­zo dobrze przy­go­towani i pokaże­my już to w meczu z Legią - mówił szkole­niowiec lechitów, Nenad Bjelica.

Najbliższe dwie kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy mogą być kluc­zowe dla losów mis­tr­zost­wa Pol­s­ki. Mecze między sobą roze­gra czołowa czwór­ka. - Nie będę zad­owolony z remisu w Warsza­w­ie. Chce­my wygrać i jedziemy po 3 punk­ty. W doty­chcza­sowych spotka­ni­ach z Legią mieliśmy swo­je szanse, lecz prze­gral­iśmy w ostat­nich min­u­tach. Być może tym razem szczęś­cie będzie po naszej stron­ie. Będziemy ciężko pra­cow­ali, by wygrać w Warsza­w­ie. Najlep­sze co ma Legia to ofen­sy­wa. Mają bard­zo dobrych zawod­ników w ataku. Częs­to improw­iz­u­ją, zmieni­a­ją pozy­c­je — a takich prze­ci­wników ciężko upil­nować. Musimy dobrze współpra­cow­ać w defen­sy­wie i nie dawać im szan­sy na pokazanie swoich atutów. Nie może­my poz­wolić im na rozwinię­cie skrzy­deł - oce­nia tę sytu­ację Chor­wat. - Legia jest zawsze fawory­tem. Mają bard­zo dobrą kadrę i gra­ją dobrze. Wiemy, że będzie ciężko i wiemy, że mają więk­szą szan­sę na zwycięst­wo. Wal­czymy jed­nak w każdym meczu - dodał.

W kadrze na to spotkanie sztab szkole­niowy Kole­jorza będzie miał do dys­pozy­cji niemal wszys­t­kich zawod­ników. Oznacza to, że Lech pojedzie do Warsza­wy w praw­ie najsil­niejszym składzie. - Darko nie zagra na 100%, lecz są szan­sę, że będzie gotowy na mecz prze­ci­wko Lechii. Poza tym wszyscy zawod­ni­cy są gotowi do gry - kończy swo­ją wypowiedź Bjelica.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.