02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.21min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Chcemy być perfekcyjni

Bjelica: Chcemy być perfekcyjni

Zwycięst­wo pod­czas niedziel­nego poje­dynku z Cra­cov­ią zapewnili Lechowi rez­er­wowi, którzy pojaw­ili się na boisku w drugiej częś­ci spotka­nia. — Myślę, że zmi­any które przeprowadz­iłem były bard­zo dobre. Gytk­jaer i Jóźwiak zdobyli bram­ki, a Makuszews­ki je przy­go­tował. Jestem bard­zo zad­owolony i myślę, że wygral­iśmy zasłuże­nie. — powiedzi­ał po meczu szkole­niowiec poz­nańskiej Lokomotywy.

W meczu z Pasa­mi Nenad Bjel­i­ca na lewej obronie za Volodymyra Kostevy­cha wys­taw­ił Mario Situ­ma, z którego gry był zad­owolony. - Myślę, że Mario zagrał bard­zo dobry mecz. Nie zro­bił żad­nego błę­du na boisku, ale mógł grać troszkę lep­iej w ofen­sy­wie. Jestem z niego zad­owolony, wiem ze może grać na tej pozy­cji. W Lidze Mis­trzów, w pię­ciu meczach grał na obronie z moc­niejszym rywalem. Wiem, że może pomóc drużynie. – sko­men­tował szkole­niowiec i dodał. — Kamil Jóźwiak, to też bard­zo dobra zmi­ana. Wszedł na boisko z bard­zo dużym zau­faniem, zdobył bramkę był bard­zo akty­wny. To nasz młody zawod­nik, którego musimy powoli budować. Zawsze kiedy jest na boisku robi dobre rzeczy. Jestem bard­zo dum­ny z tego, że mamy tak dobrego zawod­ni­ka. – chwal­ił Nenad Bjelica.

Zwycięst­wo w Krakowie było bard­zo ważne w kon­tekś­cie pod­bu­dowa­nia zespołu po odpad­nię­ciu z Ligi Europy. — Zawsze po prze­granym meczu, ważne jest by wygrać następ­ny. My nie prze­gral­iśmy w czwartek, ale nie awan­sowal­iśmy do Ligi Europy. Dzisi­aj wygral­iśmy z ośmioma nowy­mi zawod­nika­mi, którzy mieli szan­sę do gry. Budu­je­my drużynę na cały rok z piłkarza­mi, którzy grali dzisi­aj i w czwartek. Mamy dwudzi­es­tu jeden zawod­ników, którzy są bard­zo ważni dla drużyny. 

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy nie mają wiele cza­su na odpoczynek, bowiem już w środę zmierzą się w Szczecinie z miejs­cową Pogo­nią w walce o Puchar Pol­s­ki. Obec­nie szkole­niow­cem Por­tow­ców jest były tren­er Kole­jorza, Maciej Sko­rża. —  On był bard­zo dobrym trenerem Lecha, ale my chce­my być per­fek­cyjni i grać lep­iej. Dziś nie wszys­tko było per­fek­cyjne, może­my i musimy grać lep­iej, ale myślę, że w środę już będzie dobrze. — zakończył tren­er Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.