02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.8godz.12min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Chciałbym mieć Paulusa w zespole

Bjelica: Chciałbym mieć Paulusa w zespole

Jak dobrze wiado­mo wraz z końcem grud­nia wygasa kon­trakt Lecha Poz­nań z Paulusem Ara­ju­urim. Oznacza to, że najbliższe dwa mecze są ostat­nią szan­są dla kibiców, by zobaczyć uśmiech­niętego Fina w barwach Kole­jorza. — Chci­ałbym mieć Paulusa w zes­pole, ale pod­jął decyzję kil­ka miesię­cy temu i klub to przyjął to wiado­moś­ci i w tej chwili speku­lowanie co by było gdy­by nie ma sen­su. Po ostat­nim meczu podz­ięku­je­my mu za grę tutaj i na pewno będziemy go mile wspom­i­nać — mówi o tej sytu­acji tren­er Nenad Bjelica.

Warto wspom­nieć, że decyzję o swo­jej przyszłoś­ci Fin pod­jął, gdy Chor­wat nie sterował jeszcze Poz­nańską Loko­mo­ty­wą. W kwestii zimowego okien­ka trans­fer­owego najwięcej ruchów należy oczeki­wać w szere­gach defen­sy­wnych. Poważnie rozważane jest ode­jś­cie Tamasa Kadara, który z Buł­garską miał pożeg­nać się już po EURO 2016. - Obser­wowal­iśmy wielu kandy­datów. W przy­pad­ku ode­jś­cia Tamasa Kadar mamy na oku 6–7 piłkarzy, których trans­fery rozważamy. Zarówno na środek obrony jak i inne pozy­c­je szukamy piłkarzy. Nie zapom­i­na­jmy, że mamy w kadrze czterech stop­erów. Jest Jan Bednarek, Lasse Nielsen, Maciej Wilusz i Dar­iusz Dud­ka. Jeśli, któryś z nich miał­by opuś­cić klub, wtedy planowane będzie wzmoc­nie­nie — uspoka­ja Bjelica.

W najbliższym spotka­niu prze­ci­wko Koronie Kielce tren­er nie będzie miał do dys­pozy­cji Macie­ja Makuszewskiego, który to trze­ba przyz­nać — dobrze prezen­tował się tej jesieni w niebiesko-białych barwach. - Szymek Pawłows­ki, Darek Formel­la, Darko Jevtić i Kamil Jóźwiak są zdol­ni do gry, a my mamy tylko dwa miejs­ca na boisku i oni o nie będą rywal­i­zować. W ostat­nim spotka­niu również Kamil pokazał, że warto dawać mu szan­sę i tak będziemy robić — oce­nia tę sytu­ację trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.