06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.45min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Chciałbym mieć Paulusa w zespole

Bjelica: Chciałbym mieć Paulusa w zespole

Jak dobrze wiado­mo wraz z końcem grud­nia wygasa kon­trakt Lecha Poz­nań z Paulusem Ara­ju­urim. Oznacza to, że najbliższe dwa mecze są ostat­nią szan­są dla kibiców, by zobaczyć uśmiech­niętego Fina w barwach Kole­jorza. — Chci­ałbym mieć Paulusa w zes­pole, ale pod­jął decyzję kil­ka miesię­cy temu i klub to przyjął to wiado­moś­ci i w tej chwili speku­lowanie co by było gdy­by nie ma sen­su. Po ostat­nim meczu podz­ięku­je­my mu za grę tutaj i na pewno będziemy go mile wspom­i­nać — mówi o tej sytu­acji tren­er Nenad Bjelica.

Warto wspom­nieć, że decyzję o swo­jej przyszłoś­ci Fin pod­jął, gdy Chor­wat nie sterował jeszcze Poz­nańską Loko­mo­ty­wą. W kwestii zimowego okien­ka trans­fer­owego najwięcej ruchów należy oczeki­wać w szere­gach defen­sy­wnych. Poważnie rozważane jest ode­jś­cie Tamasa Kadara, który z Buł­garską miał pożeg­nać się już po EURO 2016. - Obser­wowal­iśmy wielu kandy­datów. W przy­pad­ku ode­jś­cia Tamasa Kadar mamy na oku 6–7 piłkarzy, których trans­fery rozważamy. Zarówno na środek obrony jak i inne pozy­c­je szukamy piłkarzy. Nie zapom­i­na­jmy, że mamy w kadrze czterech stop­erów. Jest Jan Bednarek, Lasse Nielsen, Maciej Wilusz i Dar­iusz Dud­ka. Jeśli, któryś z nich miał­by opuś­cić klub, wtedy planowane będzie wzmoc­nie­nie — uspoka­ja Bjelica.

W najbliższym spotka­niu prze­ci­wko Koronie Kielce tren­er nie będzie miał do dys­pozy­cji Macie­ja Makuszewskiego, który to trze­ba przyz­nać — dobrze prezen­tował się tej jesieni w niebiesko-białych barwach. - Szymek Pawłows­ki, Darek Formel­la, Darko Jevtić i Kamil Jóźwiak są zdol­ni do gry, a my mamy tylko dwa miejs­ca na boisku i oni o nie będą rywal­i­zować. W ostat­nim spotka­niu również Kamil pokazał, że warto dawać mu szan­sę i tak będziemy robić — oce­nia tę sytu­ację trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.