Bjelica: Musimy być perfekcyjni

Bjelica: Musimy być perfekcyjni

Już dziś o godzinie 20:30 Kole­jorz zagra na wyjeździe z Wisłą Płock, z którą jeszcze nigdy nie udało mu się tam wygrać.

- To dodatkowa motywac­ja. Chce­my wygrać, wszyscy są gotowi do meczu i to, co było kiedyś jest nieważne. Liczy się to, co dzisi­aj. Jak zawsze chce­my wygrać — mówił na ten tem­at na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Bjelica.

Wciąż nie milkną echa po porażce z warsza­wską Legią. Lech strzelił bramkę w 84. min­u­cie, ale nie zdołał dowieść prowadzenia do koń­ca spotka­nia. -  Po meczu z Legią bylis­my sfrus­trowani, ale to nor­malne. Taka porażkę trud­no zaak­cep­tować, ale widzi­ałem w tygod­niu drużynę bard­zo zmo­ty­wowaną, chęt­ną do pra­cy. Na rewanż przyjdzie jeszcze pora, a ter­az sku­pi­amy się meczu z Wisłą. Kiedy dojdzie do meczu z Legią będziemy wiedzieć jak grać i jak reagować.

Z dobrej strony pod­czas meczów pokazu­je się Mihau Radut, jeśli już szkole­niowiec desygnu­je go do gry. Czy dziś wobec absencji Szy­mona Pawłowskiego zobaczymy Rumu­na na muraw­ie? — Jesteśmy bard­zo zad­owoleni z Mihaila. Nie grał dużo, ale gdy już grał, to grał dobrze. W Szczecinie nie zagral­iśmy najlepiej, ale on zagrał dobrze, choć nie pokazał jeszcze swoich wszys­t­kich umiejęt­noś­ci. Może zagrać na lewej stron­ie, ale też i w środ­ku, bo Darko nie jest gotowy bna 90 min­ut. Wszys­tko okaże się w dniu meczu.

Dzisiejszym rywalem Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest płoc­ka Wisła, beni­aminek, który w tym sezonie radzi sobie całkiem przyz­woicie. Płoc­czanie obec­nie pla­su­ją się na siód­mym miejs­cu w tabeli i nie prze­grali dwóch ostat­nich meczów. — O rywalu wiemy wszys­tko, ale głównie sku­pi­amy się na sobie. Jeśli zagramy dobrze, będziemy mieć szan­sę na zwycięst­wo. Musimy być per­fek­cyjni. Wisła wygrała dwa ostat­nie mecze, gra­ją dobrze, są skuteczni, ale pamię­ta­jmy, że zagra­ją z rywalem, który ma dobrą drużynę — kończy Chorwat.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress