06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.48min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Myślę, że do końca sezonu utrzymamy wysoki poziom

Bjelica: Myślę, że do końca sezonu utrzymamy wysoki poziom

Przed piłkarza­mi Kole­jorza prawdzi­we wyzwanie — w ciągu 9 dni roze­gra­ją oni trzy bard­zo ciężkie mecze, które to w dużej mierze mogą mieć wpływ na dal­szą część sezonu. 

Lechi­ci zagra­ją jutro na wyjeździe z Wisłą Kraków, następ­nie w środę czeka ich rewanż w Pucharze Pol­s­ki ze szczecińską Pogo­nią. Zwieńcze­niem tego mara­tonu będzie zaś szlagierowe z Legią Warsza­wa na Inea Sta­dion­ie w następ­ną niedzielę. - Najbliższy tydzień będzie dla nas ważny, jed­nak po tych trzech spotka­ni­ach to nie koniec, bo czeka­ją na nas kole­jne. Ter­az kon­cen­tru­je­my się tylko na spotka­niu prze­ci­wko Wiśle. Będziemy grać prze­ci­wko bard­zo dobrej drużynie, lecz chce­my zwyciężyć. Każdy mecz jest tak samo ważny i nie zakładamy, że któryś ma więk­szą wagę - oce­nia szkole­niowiec Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, Nenad Bjelica.

Prz­er­wa na mecze reprezen­ta­cyj­na była dobrą okazją dla sztabu tren­er­skiego, by przy­go­tować piłkarzy do kole­jnej częś­ci piłkarskiej wios­ny. -  Wykon­al­iśmy przez ten czas bez roz­gry­wek bard­zo dobrą pracę. Przez ten tydzień bard­zo inten­sy­wnie pra­cow­al­iśmy. Zawod­ni­cy, którzy grali w kadrze utrzy­mali rytm mec­zowy i jesteśmy przy­go­towani na te ostat­nie dwa miesiące. Myślę, że do koń­ca utrzy­mamy wyso­ki poziom - mówi Chor­wat. - Zawod­ni­cy, którzy reprezen­towali Lecha w kadrze Pol­s­ki U21 są zmęczeni, jed­nak poza Kow­nackim, który ma prob­le­my mięśniowe i nie jedzie do Krakowa będą do mojej dys­pozy­cji. W Poz­na­niu zosta­je też Łukasz Trał­ka, który pauzu­je z powodu kartek oraz Elvis Kokalović, który nadal leczy kon­tuzję. Resz­ta jest gotowa do gry  - kończy trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.