01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-15godz.-24min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Myślę, że do końca sezonu utrzymamy wysoki poziom

Bjelica: Myślę, że do końca sezonu utrzymamy wysoki poziom

Przed piłkarza­mi Kole­jorza prawdzi­we wyzwanie — w ciągu 9 dni roze­gra­ją oni trzy bard­zo ciężkie mecze, które to w dużej mierze mogą mieć wpływ na dal­szą część sezonu. 

Lechi­ci zagra­ją jutro na wyjeździe z Wisłą Kraków, następ­nie w środę czeka ich rewanż w Pucharze Pol­s­ki ze szczecińską Pogo­nią. Zwieńcze­niem tego mara­tonu będzie zaś szlagierowe z Legią Warsza­wa na Inea Sta­dion­ie w następ­ną niedzielę. - Najbliższy tydzień będzie dla nas ważny, jed­nak po tych trzech spotka­ni­ach to nie koniec, bo czeka­ją na nas kole­jne. Ter­az kon­cen­tru­je­my się tylko na spotka­niu prze­ci­wko Wiśle. Będziemy grać prze­ci­wko bard­zo dobrej drużynie, lecz chce­my zwyciężyć. Każdy mecz jest tak samo ważny i nie zakładamy, że któryś ma więk­szą wagę - oce­nia szkole­niowiec Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, Nenad Bjelica.

Prz­er­wa na mecze reprezen­ta­cyj­na była dobrą okazją dla sztabu tren­er­skiego, by przy­go­tować piłkarzy do kole­jnej częś­ci piłkarskiej wios­ny. -  Wykon­al­iśmy przez ten czas bez roz­gry­wek bard­zo dobrą pracę. Przez ten tydzień bard­zo inten­sy­wnie pra­cow­al­iśmy. Zawod­ni­cy, którzy grali w kadrze utrzy­mali rytm mec­zowy i jesteśmy przy­go­towani na te ostat­nie dwa miesiące. Myślę, że do koń­ca utrzy­mamy wyso­ki poziom - mówi Chor­wat. - Zawod­ni­cy, którzy reprezen­towali Lecha w kadrze Pol­s­ki U21 są zmęczeni, jed­nak poza Kow­nackim, który ma prob­le­my mięśniowe i nie jedzie do Krakowa będą do mojej dys­pozy­cji. W Poz­na­niu zosta­je też Łukasz Trał­ka, który pauzu­je z powodu kartek oraz Elvis Kokalović, który nadal leczy kon­tuzję. Resz­ta jest gotowa do gry  - kończy trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.