06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Nie ma powodów do euforii

Bjelica: Nie ma powodów do euforii

Już jutro lechi­ci o ligowe punk­ty powal­czą w Szczecinie. Dla tren­era Bjel­i­cy będzie to dość wyjątkowy mecz, bo właśnie w meczu z Por­tow­ca­mi debi­u­tował na ław­ce tren­er­skiej Kolejorza.

W krótkim odstępie cza­su Lech zagra aż trzy razy ze szczecińską Pogo­nią. Jutro powal­czy o ligowe punk­ty, a już w środę czeka go pier­wsze spotkanie w ramach pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. — Kole­jność jest obo­jęt­na, ale oczy­wiś­cie kon­cen­tru­je­my się na jutrze­jszym meczu.  Chce­my wygrać, a Pogoń to moc­ny prze­ci­wnik. My mamy dobry skład i pokaże­my jutro swo­ją siłę. Ligowe stra­cie na pewno będzie inne niż Puchar Polski. 

Po dwóch zwycięst­wach na wios­nę wiele osób popadło w hur­raop­tymizm i już tytułu­je Poz­nańską Loko­mo­ty­wę mis­trzem Pol­s­ki obec­nego sezonu. — Na razie roze­gral­iśmy dwa dobre mecze i nic wielkiego nie osiągnęliśmy. Dopiero pod koniec sezonu będzie moż­na robic pod­sumown­ie i zobaczyć, czy udało się osiągnąć sukces. Póki co nie ma powodów do euforii. Musimy spoko­jnie pra­cow­ać, przy­go­towywać się do kole­jnych meczów — tonu­je optymizm tren­er Bjel­i­ca, który jed­nak sam nie ma powodów do zmartwień.

-Jestem optymisty­czny. Mam wszys­t­kich do dys­pozy­cji, niedłu­go grać zacznie Nic­ki Bille. Przyszedł Elvis, Janek wraca do składu po choro­bie. Wkróce trenin­gi z pier­wszą drużyną rozpocznie też Vik­tor Gutierez. 

Chor­wat do Szczeci­na zabrał dwudzi­es­tu piłkarzy, ale nie chci­ał zdradz­ić jak będzie wyglą­dała poz­nańs­ka defen­sy­wa. — Przed meczem zobaczymy kto zagra. Biorę do Szczeci­na Kolakovi­cia i Nick­iego Bille, by się zaadop­towali, ale oni nie zagra­ją. Pewne jest to, że nie zobaczymy Dar­ka Dud­ki, ponieważ jest chory. Nie wiado­mo też, kto stanie między słup­ka­mi poz­nańskiej bram­ki. Zdrowy jest już Matus Put­nocky, ale to Jas­min Burić w Gli­wicach zachował czyste kon­to. — Ja wiem kto zagra, ale oni jeszcze nie. Kieru­ję się dobrem drużyny i pod tych kątem ustaw­iam wyjś­ciowy skład. 

W tygod­niu Lech pozyskał nowego obrońcę. Został nim 28-let­ni Elvic Kokalović. — On gotowy będzie na następ­ny ligowy mecz, ten z Lechią Gdańsk i będzie mógł wal­czyć o miejsce w pier­wszym składzie. Znam go już kila lat, to zawod­nik z charak­terem i bard­zo chci­ał do nas dołączyć — kończy Bjel­i­ca.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.