03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.56min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Nie wiem kiedy będziemy w optymalnej formie

Bjelica: Nie wiem kiedy będziemy w optymalnej formie

Kole­jorz w niedzielę zagra trze­ci ligowy mecz, ale do tej pory zgar­nął tylko jed­no oczko w star­ciu z beni­aminkiem z Nowego Sącza.

- Nie wiem kiedy będziemy w opty­mal­nej formie. Potrze­bu­je­my nie tylko wyników, ale też przy­go­towa­nia zawod­ników. Mamy piłkarzy, którzy ter­az potrze­bu­ją cza­su. Druży­na w drugim meczu z FK Hauge­sund pokaza­ła, że może zagrać na dobrym poziomie. Cier­pli­wość dla zawod­ników, którzy nie grali dłu­go jest kluc­zowa. W meczu z Hauge­sund byłem zad­owolony z gry na skrzy­dle. Z  Wisłą Płock było słabo, a więcej mogliśmy zro­bić w Utrech­cie — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­ecji pra­sowej tren­er Bjelica.

W zeszłym sezonie Kole­jorz częs­to wygry­wał spotka­nia w sto­sunku 3:0, w tym nie zdobył jeszcze bram­ki. — Tak jak wios­ną mieliśmy etap, że strze­lal­iśmy po 3 gole w meczu, tak ter­az nie strze­lamy. Chcę by cała druży­na strze­lała. Pracu­je­my i budu­je­my piłkarzy, którzy nie zaczy­nali z nami przy­go­towań. Sytu­acje przyjdą z cza­sem. Z Hauge­sund i Sandecją mieliśmy ich dużo. Druży­na dobrze pracu­je. Dysku­towal­iśmy, że potrze­bu­je­my napast­ników, po czym się okaza­ło, że mieliśmy Roba­ka i Kow­nack­iego. Gol przyjdzie i ja jestem cier­pli­wy. Nie mam żad­nych pre­ten­sji do drużyny.

W niedzielę tren­er Bjel­i­ca nie będzie mógł desyg­nować gry Aziza Tet­te­ha, który w Płocku otrzy­mał czer­woną kartkę. - Dla mnie Aziz grał bard­zo dobry mecz. Wszys­tko co od niego chcę, to on to wykonu­je. Niepotrzeb­nie sfaulował — on się na pewno dużo z tej sytu­acji nauczy. Będzie dla nas ważny — doda­je szkole­niowec. Dużo mówiło się o ode­jś­ciu z Poz­na­nia Szy­mona Pawłowskiego, jed­nak póki co się na to nie zanosi. - Szy­mon grał dwa mecze w rez­erwach. Cztery tygod­nie nie był w treningu i musi te bra­ki uzu­pełnić. Mamy na skrzy­dle konkurencję i będzie mu ciężko. Jest ter­az jed­nak tutaj i jak będzie do dys­pozy­cji to będziemy z niego korzystać.

- Kamil Jóźwiak na 100% zostanie z nami. On już pokazał, że jest ważny dla drużyny. Mamy hier­ar­chię i musimy ją szanować. Będzie miał szan­sę do gry. Dla Jaku­ba Ser­a­fi­na mamy ofer­tę i ter­az od niego zależy czy zostanie czy będzie chci­ał iść na wypoży­cze­nie. Na jego pozy­cji jest jed­nak duża konkurenc­ja, dlat­ego nie będzie dla niego łatwo.

Na swo­ją pozy­cję wró­cił z kolei Łukasz Trał­ka. Doświad­c­zony piłkarz wys­tępował w tym sezonie też na obronie, jed­nak jak zapowia­da Chor­wat, Trała juz tam nie zagra. —  Ter­az mamy do dys­pozy­cji więcej stop­erów więc raczej już Trał­ka nie będzie grał w obronie. Najlep­szy jest na pozy­cji „6”. Naszej drużynie trochę brakowało charak­teru i musimy go budować. Wszyscy na boisku muszą się wykazać. W tym roku my nie musimy wygrać klasy­fikacji Fair Play — nie ma to dla mnie żad­nego znaczenia. Nie będziemy nigdy bru­tal­ną drużyną i nie chce by moi gracze byli brutalni.

- Łukasz Trał­ka jest na boisku dobrym zawod­nikiem. On nie ma opas­ki, ale nadal jest kap­i­tanem dla chłopaków. Ja na boisku nie miałem nigdy żad­nego prob­le­mu. Na wios­nę był jed­nym z najlep­szych w lidze. Jestem z niego zad­owolony. On jed­nak szanu­je moje decyz­je i nie ma z nimi prob­lemów — kończy Bjelica,

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.