02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.50min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Vernon zagrał bardzo dobrze

Bjelica: Vernon zagrał bardzo dobrze

W ramach 8. kole­j­ki Ekstrak­lasy Kole­jorz zremisował bezbramkowo z Pogo­nią Szczecin, ale nadal pozosta­je na pier­wszym miejs­cu w tabeli.

W zeszłym sezonie lechi­ci mieli bard­zo dobry bilans w meczach z Por­tow­ca­mi. W tym, na dwa mecze jeden prze­grali, a wczo­raj ze Szczeci­na wywieźli jed­no oczko. — Podes­zliśmy do rywala z sza­cunkiem, wygrali z nami miesiąc temu. My zagral­iśmy trochę za mało ambit­nie, by wygrać. To był klasy­czny mecz na remis, bo żad­na z drużyn nie pode­j­mowała ryzy­ka na boisku — mówił po meczu tren­er Bjelica.

Wobec urazów szkole­niowiec musial dokon­ać kiku zmi­an w składzie. Zagrał Niklas Barkroth, Mihai Radut, a także Ver­non De Mar­co. — Zagrali tak, jak duży­na, w ofen­sy­wie nikt nie pokazał za wiele. W defen­sy­wie zagral­iśmy dobrze, ryw­al nie strzelił nam gola. Maja, Maki, Darko i Gajowy to nasi bard­zo ważni piłkarze, ale myślę że ci, co zagrali, mogą grać lepiej.

To włas­nie De Mar­co roze­grał wczo­raj swój pier­wszy ofic­jal­ny mecz w barwach Lecha. To wszys­tko za sprawą kon­tuzji Vovy Kostevy­cha jeszcze w pier­wszej połowie spotka­nia. - Trud­no się gra, gdy musisz zmienić zawod­ni­ka w obronie. Mam nadzieję, że to nie jest poważ­na kon­tuz­ja. Ver­non zagrał dobrze, solid­nie, w ofen­sy­wie za dużo nie zro­bił, ale najważniejsza jest obrona. Jak na pier­wszy raz zagrał bard­zo dobrze — ocenił wys­tęp 24-lat­ka Chorwat.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.