07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.35min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Wszystko funkcjonuje doskonale

Bjelica: Wszystko funkcjonuje doskonale

Już dziś o 18 Kole­jorz pode­jmie na INEA Sta­dion­ie gdańską Lechię, czyli zespół, który w Poz­na­niu wygrać nie potrafi. - Lechia jest dobra w ofen­sy­wie. Paixao, Kuświk, Krasić i Peszko — ofen­sy­wa jest ich najwięk­szą mocą — mówi tren­er Bjel­i­ca przed meczem.

Lech na wios­nę zach­wyca. Z czterech meczów wygrał cztery w sto­sunku 3:0, ale szkole­niowiec najbardziej zad­owolony jest z postawy w pucharowym meczu z Pogo­nią. — Myślę że ostat­ni mecz był najlep­szym z tych czterech. Cała druzy­na pracu­je dobrze i robi dobrą robotę. Każdy, kto miał okazję zagrać, zagrał bard­zo dobrze. Na ten moment wszys­tko funkcjonu­je doskonale. Mieliśmy 4 dni regen­er­acji fizy­cznej. Men­tal­nie jest to trudne do zre­al­i­zowanie, ale myślę że wszyscy zawod­ni­cy sa do dyspozycji. 

W meczu z Pogo­nią z dobrej strony pokazał się Szy­mon Pawłows­ki, który zastąpił na boisku Macie­ja Makuszewskiego. Na kogo dziś postawi Chor­wat? — Jestem bard­zo zad­owolony z tego, jak Szymek zagrał prze­ci­wko Pogo­ni i Pias­towi. Dłu­go nie trenował i musi­ał dojść do formy. Porównu­jąc Szym­ka do jesieni, to poczynił duży postęp. Mihail też miał kon­tuzję, nie trenował z drużyną i trochę mu jeszcze braku­je — doda­je Bjelica.

-Najwięk­szy prob­lem ma tren­er. Mam dużo dobrych zawod­ników i muszę zde­cy­dować, na kogo postaw­ić. Elvis i Nic­ki muszą poczekać, bo wszyscy są w dobrej formie, Bard­zo ważne jest to, że nie tracimy bramek i je strze­lamy. For­ma ofen­sy­w­na jest tak samo waż­na jak defen­sy­wa. Jed­no bez drugiego nie istnieje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.