06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.22min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Z pomocą naszych kibiców będziemy mieli energię i moc, by awansować do następnej rundy

Bjelica: Z pomocą naszych kibiców będziemy mieli energię i moc, by awansować do następnej rundy

Na kon­fer­encji poprzedza­jącej spotkanie ligowe dysku­towano o tym, że napast­ni­cy nie strze­la­ją goli, a w ostat­nim meczu zdobyli trzy bram­ki. — To jest pozy­ty­wne dla drużyny, a dla tren­era luk­su­sowy prob­lem nie tylko z napast­nikiem ale z całą drużyną. Tylko Ver­non De Mar­co zagra z rez­er­wa­mi pier­wszy mecz po kon­tuzji. Resz­ta zawod­ników jest do dys­pozy­cji w świet­nej formie. — sko­men­tował Nenad Bjel­i­ca na kon­fer­encji prasowej.

Wyso­ka wygrana z Piastem Gli­wice w lidze to dobry prog­nos­tyk przed jutrze­jszym meczem rewanżowym w elim­i­nac­jach do Ligi Europy. — Każdy wygrany mecz daje nam zau­fanie do siebie, budu­je całą drużynę. Myślę, że wynik ostat­niego spotka­nia z Piastem może pomóc w jutrze­jszej grze z Utrechtem, by była na dobrym poziomie. Wiemy jed­nak, że jest to moc­niejsza druży­na z bard­zo dobry­mi piłkarza­mi. Będzie to dla nas cięż­ki mecz, ale myślę, że z pomocą naszych kibiców będziemy mieli energię i moc, by awan­sować do następ­nej rundy.

Na wyjeździe podopieczni Nena­da Bjel­i­cy zremisowali bezbramkowo z Utrechtem, ale byli drużyną lep­szą i bliższą zdoby­cia bram­ki. Szkole­niowiec poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest jed­nak zad­owolony z wyniku osiąg­niętego w Holandii. — Paradok­sal­nie dla mnie lep­szy wynik to 0:0 niż byśmy wygrali 1:0. Lep­iej może­my się przy­go­tować do rewanżu, jest więk­sza mobi­liza­c­ja. Gdy­byśmy wygrali na wyjeździe, przy Buł­garskiej moglibyśmy grać na luzie wiedząc, że może­my zremisować, strzelić bramkę lub nie. Jutro musimy wygrać aby awan­sować do kole­jnej rundy. Utrecht jest sil­ną drużyną, ale będziemy grali o zwycięstwo. 

Na jutrze­jsze spotkanie sprzedanych zostało już pon­ad 27 tysię­cy biletów. — Wspar­cie naszych kibiców będzie dla nas ważne. Może­my awan­sować przy ich pomo­cy.  W meczu z Hauge­sund atmos­fera była bard­zo waż­na, myślę, że jutro też tak będzie. To jest bard­zo ważne dla chłopaków. – zakończył trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.