02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bjelica: Zawsze będziemy grać o zwycięstwo

Bjelica: Zawsze będziemy grać o zwycięstwo

Nenad Bjel­i­ca już w niedzielę po raz pier­wszy poprowadzi Poz­nańską Loko­mo­ty­wę w meczu o punk­ty. Do Poz­na­nia przy­jedzie Pogoń Szczecin, a Chor­wat zapew­nia, że lechi­ci grać będą tylko i wyłącznie o zwycięstwo.

- Nieważne czy to jest Pogoń, czy inna druży­na, czy gramy u siebie czy na wyjeździe, obo­jęt­nie jakie będzie ustaw­ie­nie, zawsze będziemy grać o zwycięst­wo i to ma być nasza mentalność.

Do tej pory tren­er Urban starał się rotować skła­dem, ale duet Trał­ka-Tet­teh pojaw­iał się prak­ty­cznie w każdym spotka­niu. – To co ja zro­bię nie musi się wszys­tkim podobać. Tak ustaw­ię zespół, żeby wygrać mecz, nie zwraca­jąc uwa­gi na to, co kto mówi. Zagra­ją ci, co są najlep­si, ci, którzy będą najbardziej pasowali do mojej filo­zofii. W różnych meczach będziemy grać jed­nym defen­sy­wnym pomoc­nikiem, a cza­sem to będą dwaj. To zależy od wielu rzeczy m.in. od prze­ci­wni­ka, od tego kogo będziemy mieć do dys­pozy­cji i od prze­biegu spotka­nia – dodał szkoleniowiec.

Część drużyny prze­by­wała ostat­nio na zgrupowa­ni­ach kadr nar­o­dowych i nie wszyscy byli do dys­pozy­cji nowego tren­era. – Nie miałem okazji ze wszys­tki­mi poroz­maw­iać oso­biś­cie. Na treningach komu­niku­je­my się codzi­en­nie, znam wszys­t­kich z imienia i nazwiska i stop­niowo będziemy się coraz lep­iej poznawać.

Oprócz codzi­en­nych tren­ingów Chor­wat zdążył już poz­nać nieco klub, oraz mias­to. – Moje wraże­nia są pozy­ty­wne, jestem miło zaskoc­zony druży­na­mi, klubem jak i miastem. Jestem pod wraże­niem tak dobrej orga­ni­za­cji, nie spodziewałem się, że tak będzie to wyglą­dać, a byłem w kilku dobrych klubach, wiec mam porów­nanie. Podo­ba mi się mias­to, jestem miło i pozy­ty­wnie zaskoc­zony tym, co tutaj znalazłem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.