06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.17min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Boniek chce darować kary. Kibole pojadą do Szczecina?

Nałożona na kibiców Lecha Poz­nań kara zakazu udzi­ału w meczach wyjaz­dowych “Kole­jorza” może zostać znie­siona. To pomysł Zbig­niewa Boń­ka, który chce w ramach wyjątku darować wszys­tkim kibi­com kary w związku z rozpoczę­ciem współpra­cy PZPN‑u z OZSK. Dzisi­aj na ten tem­at deba­tować będzie Komis­ja Dyscy­pli­nar­na i Komis­ja Ligi Ekstrak­lasa SA.

Lech Poz­nań w związku z odpale­niem dużej licz­by pirotech­ni­ki został pod koniec rundy jesi­en­nej ukarany zakazem wyjad­owym w czterech kole­jnych spotka­ni­ach. Jed­no z nich już się odbyło —  w grud­niu w Kiel­cach. Kibiców “Kole­jorza” ominą jed­nak jeszcze trzy spotka­nia — w Chor­zowie, Zabrzu i to najbardziej oczeki­wane w Szczecinie, w którym Kibole nie byli od sześ­ciu lat, kiedy Pogoń spadła z ligi.

Ta czys­ta kar­ta ma rozpocząć udaną współpracę pomiędzy PZPN-em, a sto­warzyszeni­a­mi kibi­cowski­mi zres­zony­mi w OZSK. Na razie to tylko pomysł, ale na pewno sama inic­jaty­wa spowodu­je, że wybrany w październiku prezes PZPN‑u zbierze kole­jne słowa pochwały od kibiców.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.