02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.21min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Borysiuk: Czujemy rozgoryczenie

Ariel Bory­siuk był bard­zo niepocies­zony po spotka­niu. z Lechem. Młody defen­sy­wny pomoc­nik wyrażał także przeko­nanie, że wynik jest nieza­służony i Legia powin­na ugrać min­i­mum punkt w dzisiejszym pojedynku.

 

- Na pewno jest to wynik nieza­służony i w szat­ni zdawal­iśmy sobie z tego sprawę. Lech odd­ał jeden cel­ny strzał i wpadła im bram­ka - mówił tuż po spotka­niu. Jest spore roz­go­rycze­nie, bo wiado­mo, jakie to są ważne mecze dla nas, dla kibiców, a my prze­gry­wamy naprawdę niezasłużenie.

— Do zwycięst­wa zabrakło skutecznoś­ci. Mieliśmy prze­cież poprzeczkę. Nie wiem też, dlaczego Kotorows­ki nie dostał czer­wonej kart­ki. To jest coś niesamowitego, jak sędzia zin­ter­pre­tował tą sytu­ację. Zabrakło więc skutecznoś­ci i szczęś­cia — przyznał.

W pier­wszym meczu to Lech prze­ważał, a Legia wygrała mecz. Tym razem szczęś­cie się wyrów­nało. — Jesteśmy ter­az w kwiet­niu i mieliśmy nowy mecz. Na pewno czu­je­my roz­go­rycze­nie. Cóż mogę więcej powiedzieć? — zapy­tał reto­rycznie na zakończe­nie młody defen­sy­wny pomocnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.