Bosacki: Ta bramka obciąża moje konto

Lech prze­grał wczo­ra­jszy mecz rewanżowy z SC Bra­ga. Pier­wszą połowę meczu “Kole­jorz” roze­grał fatal­nie i cho­ci­aż w drugiej częś­ci spotka­nia próbował jeszcze odra­bi­ać straty, to nieste­ty chę­ci nie przełożyły się na wynik. Co po meczu powiedzi­ał kap­i­tan Lecha? Zaprasza­my do lektury.

- Na pewno Sport­ing miał więcej z gry. Dobrze zafunkcjonowało u nich to, żeby nam przeszkadzać, uniemożli­wić to, co sobie zakładal­iśmy.

Lech bard­zo szy­bko poz­wolił sobie strzelić bramkę i to chy­ba pod­cięło zawod­nikom skrzy­dła tak bard­zo, że nie umieli się odnaleźć.  Sport­ing atakował, a gra obrońców “Kole­jorza” pozostaw­iała wiele do życzenia. Bosac­ki jed­nak potrafi przyz­nać się do błę­du: — Ta bram­ka obciąża moje kon­to. Chci­ałem przyjąć piłkę, odskoczyła mi i stworzyłem sytu­ację Sportin­gowi. Nie jest żad­nym pociesze­niem,  że podob­no bram­ka wpadła ze spalonego - powiedzi­ał.

Jakie słowa padały w szat­ni po prze­granej i co mówili zawod­ni­cy, tego się nie dowiemy. — To co się dzieje w szat­ni, to jest tylko nasza sprawa i poza drzwi szat­ni nie wychodzi — tłu­maczył Bosacki.

Coraz więcej osób ma mieszane uczu­cia, co do ustaw­ienia piłkarzy Lecha przez Bakero. Co myślą o tym sami zawod­ni­cy, szczegól­nie w kon­tekś­cie wczo­ra­jszych decyzji tren­era? — Tren­er usta­la skład i te pyta­nia powin­ny być do niego, a nie do mnie. Zagral­iśmy mecz, trze­ba usiąść, prze­myśleć wszys­tko i będziemy pod­sumowywać dalej - mówił Bartek.

Pomi­mo, że nie zobaczymy Liv­er­poolu przy Buł­garskiej, to jed­nak trze­ba przyz­nać, że Lech osiągnął bard­zo dużo. I cho­ci­aż jest gorycz poraż­ki, to na pewno nie ma się czego wsty­dz­ić. - Myślę, że Lech nie ma się czego wsty­dz­ić, bo zaszedł daleko. Naj­dalej ze wszys­t­kich pol­s­kich zespołów od dobrych kilku lat, więc ochłońmy i spoko­jnie przeanal­izu­jmy to, co się wydarzyło — zakończył kap­i­tan Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress