03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.58min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bruk Bet-Lech: Wykorzystać potknięcie Jagi!

Bruk Bet-Lech: Wykorzystać potknięcie Jagi!

Już jutro Lech Poz­nań zmierzy się z Bruk-Betem Ter­ma­liką w Niecieczy. Spotkanie odbędzie się w ramach 32. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Podopieczni Marci­na Węglewskiego prze­grali w min­ionej kole­jce z Lechią Gdańsk 2:0. Aktu­al­nie zaj­mu­ją siódme miejsce w lidze, mając na swoim kon­cie 21. punktów.

Lechi­ci w 31. kole­jce wygrali na włas­nym sta­dion­ie z Koroną Kielce 3:2 i pla­su­ją się na drugim miejs­cu w Lot­to Ekstrak­lasie. Mają 31. punk­tów, o trzy mniej od lid­eru­jącej Jagiel­lonii Białys­tok, która zremisowała wczo­raj z Koroną Kielce. Jeśli lechi­ci wygra­ją jutrze­jsze spotkanie zrów­na­ją się punk­ta­mi z podopieczny­mi Michała Probierza.

Rywal­izu­jące jutro ze sobą drużyny spotkały się dwa razy w tym sezonie. W Niecieczy spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, zaś w Poz­na­niu lep­si okaza­li się gospo­darze. Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy wygrali 3:0 po bramkach Daw­i­da Kow­nack­iego, Marci­na Roba­ka i Darko Jevticia.

Pod­czas przed­mec­zowej kon­fer­encji szkole­niowiec Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy zapowiedzi­ał, że do Niecieczy nie pojedzie pię­ciu zawod­ników. - Darko Jevtić, Daw­id Kow­nac­ki oraz Nic­ki Bille Nielsen nie zagra­ją z powodu urazu, Aziz Tet­teh pauzu­je za kart­ki, a Elvis Kokalović jest w trak­cie reha­bil­i­tacji. Mimo dużego osła­bi­enia tren­er zapowia­da —  Będziemy mieli na boisku dobrą drużynę, która będzie bardziej skoncentrowana.

Sędz­ią meczu Ter­ma­li­ki z Lechem będzie Jarosław Przy­był. Spotkanie rozpocznie się o 15:30.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.