02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bruma: Musimy pozbyć się presji

Mar­ciano Bru­ma w ostat­nim cza­sie nie grał wiele i wobec słabej formy Grze­gorza Wojtkowia­ka dłu­go musi czekać na swo­je szanse na wys­tęp. Tę w ostat­nim spotka­niu otrzy­mał tylko dlat­ego, że odnow­ił się uraz Huber­towi Wołąkiewiczowi.

– Nie jest łat­wo wró­cić na boisko i pokazać się z dobrej strony, gdy się nie grało wcześniej przez dłuższy okres, wtedy two­ja kondy­c­ja spa­da. Niby trenu­jesz codzi­en­nie, ale jed­nak nie wys­tępu­jesz w meczach, więc powrót może być utrud­niony. To niemożli­we być w takiej samej formie, jak piłkarze, którzy gra­ją w każdym meczu– komen­tu­je tę sytu­ację Holender.

Najbardziej elek­tryzu­ją­cym tem­atem doty­czą­cym drużyny jest jego fatal­na skuteczność w zdoby­wa­niu punk­tów w ostat­nich pię­ciu meczach. – Wiado­mo, że to jak gramy jest przykre dla nas i dla kibiców, ale musimy dobrze zakończyć ten rok i myślę, że to jest możli­we. Dlat­ego w ostat­nich dwóch spotka­ni­ach musimy wal­czyć o kom­plet punk­tów – zaznacza.

Zdaniem obroń­cy Lecha zmieniła się nie tylko sytu­ac­ja drużyny w lidze, ale także jej gra. – Nie gramy tak dobrze, jak wcześniej, ale wszys­tko może wró­cić do normy, bo taki jest fut­bol. W końcu zaczniemy strze­lać bram­ki, musimy pozbyć się presji, bo ona nie ułatwia gry, a nakła­da na nas dodatkowy ciężar – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.