01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.21min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bruma piłkarzem Lecha

Mar­ciano Bru­ma został nowym piłkarzem Lecha. Prawy obroń­ca pod­pisał dzisi­aj w siedz­i­bie klubu kon­trakt, który obow­iązy­wać będzie rok z opcją przedłuże­nia na kole­jne lata. 27-let­ni piłkarz ostat­nio wys­tępował w Arce Gdy­nia i nie przedłużył kon­trak­tu. Od maja jest wol­nym zawod­nikiem. “Kole­jorz” zde­cy­dował się na pod­pisanie umowy z piłkarzem po kon­tuz­jach Manuela Arboledy i Grze­gorza Wojtkowiaka.

- Liczę na to, że Mar­ciano da wiele klubowi, jak również my wiele damy jemu. Wierzę, że szy­bko wkom­ponu­je się w zespół. Jestem przeko­nany, że po kilku treningach zrozu­mie już filo­zofię gry drużyny i będzie dla nas dużym wzmoc­nie­niem. Okres, który spędz­ił bez klubu solid­nie przepra­cow­ał i nie powinien mieć więk­szych prob­lemów z dojś­ciem do pełnej formy fizy­cznej — przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony klubu Andrzej Daw­idz­iuk, dyrek­tor sportowy Lecha.

- Moim głównym celem jest jak najszyb­sze zaak­li­maty­zowanie się w grupie. Na razie wprawdzie nie jestem gotowy do gry przez pełne 90 min­ut, ale niebawem to się zmieni. W Polsce grałem już w poprzed­nim sezonie i rozu­miem język pol­s­ki, choć jeszcze nie potrafię się w nim porozu­miewać — mówił z kolei Mar­ciano Bru­ma, nowy zawod­nik klubu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.