Burić do treningów wróci w styczniu

Nawet do dwóch miesię­cy prz­er­wy może czekać Jas­mi­na Buri­cia. Boś­ni­ak w poprzed­nim tygod­niu doz­nał kon­tuzji łok­cia, która wye­lim­i­nowała go już z udzi­ału w spotka­niu ze Śląskiem Wrocław. Jego miejsce w bram­ce zajął Krzysztof Kotorows­ki, który również zagra w meczu z Koroną Kielce.

Jas­min Burić pod­czas środowego treningu starł się w jed­nej z akcji z Patrykiem Wol­skim i zakończył przed­w­cześnie tren­ing. Bramkarz Lecha w czwartek miał przeprowad­zone bada­nia, które potwierdz­iły, że zawod­ni­ka czeka dłuższa prz­er­wa w grze. Na szczęś­cie opuś­ci on jedynie dwa spotka­nia swo­jego klubu. Zdaniem lekarzy prz­er­wa w treningach potr­wa od sześ­ciu do ośmiu tygod­ni. — Boli mnie łok­ieć i nie mogę trenować. Wrócę na przy­go­towa­nia do rundy rewanżowej — powiedzi­ał nam Lechi­ta.

Lech przy­go­towa­nia do rundy wiosen­nej rozpocznie w pier­wszej połowie sty­cz­nia, a Burić powinien do tren­ingów z zespołem powró­cić pod koniec sty­cz­nia. Praw­dopodob­nie bramkarz opuś­ci jedynie tydzień tren­ingów przy­go­towań do kole­jnej rundy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress