02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.19godz.40min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić do treningów wróci w styczniu

Nawet do dwóch miesię­cy prz­er­wy może czekać Jas­mi­na Buri­cia. Boś­ni­ak w poprzed­nim tygod­niu doz­nał kon­tuzji łok­cia, która wye­lim­i­nowała go już z udzi­ału w spotka­niu ze Śląskiem Wrocław. Jego miejsce w bram­ce zajął Krzysztof Kotorows­ki, który również zagra w meczu z Koroną Kielce.

Jas­min Burić pod­czas środowego treningu starł się w jed­nej z akcji z Patrykiem Wol­skim i zakończył przed­w­cześnie tren­ing. Bramkarz Lecha w czwartek miał przeprowad­zone bada­nia, które potwierdz­iły, że zawod­ni­ka czeka dłuższa prz­er­wa w grze. Na szczęś­cie opuś­ci on jedynie dwa spotka­nia swo­jego klubu. Zdaniem lekarzy prz­er­wa w treningach potr­wa od sześ­ciu do ośmiu tygod­ni. — Boli mnie łok­ieć i nie mogę trenować. Wrócę na przy­go­towa­nia do rundy rewanżowej — powiedzi­ał nam Lechita.

Lech przy­go­towa­nia do rundy wiosen­nej rozpocznie w pier­wszej połowie sty­cz­nia, a Burić powinien do tren­ingów z zespołem powró­cić pod koniec sty­cz­nia. Praw­dopodob­nie bramkarz opuś­ci jedynie tydzień tren­ingów przy­go­towań do kole­jnej rundy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.