01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.22godz.22min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Jeśli zdobędziemy Mistrza…

Burić: Jeśli zdobędziemy Mistrza…

Jas­min Burić wró­cił do zdrowia po poważnej kon­tuzji bio­dra. Ter­az już jest w pełni sił i wal­czy z Krzysztofem Kotorowskim oraz Macieje Gos­tom­skim o miano pier­wszego bramkarza w Kolejorzu.

Boś­ni­ak należy do najwięk­szych pechow­ców poz­nańskiego zespołu. Na początku sezonu to on był bramkarzem numer jeden, ale potem odezwała się kon­tuz­ja bio­dra i Burić musi­ał pod­dać się lecze­niu. Później dopadła go infekc­ja i nie miał jeszcze okazji pokazać się nowe­mu tren­erowi w meczu o punkty.

Buri­cia w bram­ce zastąpił doświad­c­zony Kotorows­ki, ale od meczu z Wisłą Kraków w Pucharze Pol­s­ki między słup­ka­mi sta­je Maciej Gos­tom­s­ki – Nie patrzyłem na rywal­iza­cję między Kotorem, a Gostkiem. Myślałem o sobie i o szy­bkim powro­cie do zdrowia. Maciek dobrze bronił i cieszę się, że Lech wygry­wa, ale zobaczymy jak będzie na koniec sezonu. Jeśli zdobędziemy Mis­trza, to nie mam nic prze­ci­wko, aby w bram­ce stał właśnie on – przyz­na­je Bośniak.

Na początku miesią­ca golkiper wys­tąpił w meczu rez­erw wygranym 3:0. – To jest inny poziom niż ekstrak­lasa, ale mecz to mecz, też trwa 90 min­ut. Cieszę się, że zagrałem i nic mnie nie bolało.

Bramkarze trenu­ją od pon­ad miesiącem pod okiem nowego tren­era, Andrze­ja Krzysz­tałow­icza – Z trenerem Kubi­akiem pra­cow­al­iśmy nad grą noga­mi. Ter­az też to robimy, ale nie, aż tak. Mamy nowego tren­era i zaję­cia są ciekawe. Zobaczymy, jak będzie za jak­iś czas – mówi Burić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.