01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Myślałem, że po wygranej w Superpucharze dostaniemy kopa

Burić: Myślałem, że po wygranej w Superpucharze dostaniemy kopa

 Jas­min Burić już pię­ciokrot­nie w tym sezonie wycią­gał piłkę, a Kole­jorz nie zaz­nał jeszcze ligowego zwycięst­wa i pla­su­je się na prze­dostat­nim miejs­cu w tabeli.

- Musimy się poważnie nad sobą zas­tanow­ić. Nie może­my tylko mówić, że braku­je nam skutecznoś­ci i nie strze­lamy bramek. Jeśli one nie wpada­ją, to trze­ba zaprzes­tać ich trace­nia. To wina całej drużyny, a nie tylko jed­nej for­ma­cji – mówi Boś­ni­ak. – Cały czas trenu­je­my na wyso­kich obro­tach i mam nadzieję, że wresz­cie nam się uda. Sami do tego doprowadzil­iśmy i sami musimy z tego wyjść.

W zeszłym sezonie Lech również tri­um­fował w Super­pucharze, a potem bard­zo słabo prezen­tował się w Ekstrak­lasie. – Poprzed­nie roz­gry­w­ki wyglą­dały bard­zo podob­nie. Klub ma wysok­ie ambic­je, ale nam nie uda­je się tego pokazać. Musimy wal­czyć o mis­tr­zost­wo i mam nadzieję, że wszys­tko wró­ci do normy – deklaru­je golkiper.

Mimo że nowy sezon dopiero się rozpoczął, to Kole­jorz kon­tynu­u­ję złą passe jeszcze z poprzed­nich roz­gry­wek. W ostat­nich trzy­nas­tu meczach tri­um­fował zaled­wie raz, na zakończe­nie roz­gry­wek z chor­zowskim Ruchem. – Myślałem, że po wygranej w Super­pucharze dostaniemy kopa i Ekstrak­lasę zaczniemy dobrze. Tak się nie stało, ale wierzę, że prob­le­my wkrótce się skończą. Braku­je nam krop­ki nad „i”. W polu gramy przyz­woicie, ale nie przekła­da się na sytuacje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.