02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.8min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Myślałem, że po wygranej w Superpucharze dostaniemy kopa

Burić: Myślałem, że po wygranej w Superpucharze dostaniemy kopa

 Jas­min Burić już pię­ciokrot­nie w tym sezonie wycią­gał piłkę, a Kole­jorz nie zaz­nał jeszcze ligowego zwycięst­wa i pla­su­je się na prze­dostat­nim miejs­cu w tabeli.

- Musimy się poważnie nad sobą zas­tanow­ić. Nie może­my tylko mówić, że braku­je nam skutecznoś­ci i nie strze­lamy bramek. Jeśli one nie wpada­ją, to trze­ba zaprzes­tać ich trace­nia. To wina całej drużyny, a nie tylko jed­nej for­ma­cji – mówi Boś­ni­ak. – Cały czas trenu­je­my na wyso­kich obro­tach i mam nadzieję, że wresz­cie nam się uda. Sami do tego doprowadzil­iśmy i sami musimy z tego wyjść.

W zeszłym sezonie Lech również tri­um­fował w Super­pucharze, a potem bard­zo słabo prezen­tował się w Ekstrak­lasie. – Poprzed­nie roz­gry­w­ki wyglą­dały bard­zo podob­nie. Klub ma wysok­ie ambic­je, ale nam nie uda­je się tego pokazać. Musimy wal­czyć o mis­tr­zost­wo i mam nadzieję, że wszys­tko wró­ci do normy – deklaru­je golkiper.

Mimo że nowy sezon dopiero się rozpoczął, to Kole­jorz kon­tynu­u­ję złą passe jeszcze z poprzed­nich roz­gry­wek. W ostat­nich trzy­nas­tu meczach tri­um­fował zaled­wie raz, na zakończe­nie roz­gry­wek z chor­zowskim Ruchem. – Myślałem, że po wygranej w Super­pucharze dostaniemy kopa i Ekstrak­lasę zaczniemy dobrze. Tak się nie stało, ale wierzę, że prob­le­my wkrótce się skończą. Braku­je nam krop­ki nad „i”. W polu gramy przyz­woicie, ale nie przekła­da się na sytuacje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.