06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Stać nas na więcej

Burić: Stać nas na więcej

Już w niedzielę Lech zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Będzie to trze­cie spotkanie tych obu drużyn w obec­nym sezonie. Latem na PGE Are­nie Lech wygrał 2:1 po dwóch bramkach Łukasza Teodorczyka.

Boś­ni­ak do bram­ki wszedł na mecz z Legią przy Łazienkowskiej Inie wyda­je się, by tren­er Sko­rża dokon­ał zmi­any na tej pozy­cji na najbliższe spotkanie – Ja nie czekam na błędy Mac­ka, cały czas trenu­ję tak samo. Dostałem szan­sę i dla mnie to jest ter­az najważniejszy czas. Mam nadzieję, że dobrze to wyko­rzys­tam i że skończymy sezon na 1. miejs­cu – mówił przed meczem Burić.

Pier­wszą połowę środowego meczu Kole­jorz zagrał wręcz kon­cer­towo, w drugiej nieco spuś­cił z tonu, jed­nak wynik nie uległ zmi­an­ie – Nie wiem czemu tak się dzieje, że jeden mecz gramy dobrze, dru­gi słabo, albo jed­ną połowę lep­iej, drugą gorzej. Wszyscy chce­my, żebyśmy grali każdy mecz na wysokim poziomie.

W rundzie finałowej poz­na­ni­a­cy dobre mecze przeplata­ją słaby­mi. Zwycięst­wo z Legią, poraż­ka z Jagą, zwycięst­wo ze Śląskiem… — Na pewno stać nas na jeszcze więcej. Mamy bard­zo dobrych zawod­ników, jesteśmy groźni w ataku, a cza­sem trud­no nam strzelić bramkę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Na treningach mamy dużo takich gier, wychodzi nam to i mam nadzieję, że tak już zostanie – przyz­na­je Jasiu i doda­je, że wie jakie są w Poz­na­niu oczeki­wa­nia wzglę­dem Kole­jorza – Jestem tutaj już sześć lat i wiem czego kibice, mias­to i klub od nas oczeku­ją. Każdy mecz jest ważny i trud­ny, a my musimy być skon­cen­trowani do koń­ca. Nie może­my myśleć o mis­tr­zost­wie, jeśli mamy przed sobą jeszcze cztery mecze.

Nadal nie milkną echa po środowym meczu Legii z Jagiel­lonią – Oglą­dałem mecz, ale nie chcę komen­tować pra­cy sędziego, bo nie jestem od tego. Nie wiem czy był błąd, czy to była dobra decyz­ja – kończy Burić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.