Burić: Wyczekałem Traore

Jas­min Burić przed tygod­niem narzekał na brak pra­cy. Przed meczem z Lechią mówił, że woli, kiedy pod jego bramką dzieje się znacznie więcej. I tak też było wczo­raj. Boś­ni­ak kil­ka razy ura­tował Lecha przed stratą bram­ki. - Mojej bram­ce najbardziej zagrażał Tra­ore, roz­grzał mnie w pier­wszych 20 min­u­tach - mówił po meczu bramkarz “Kole­jorza”.

Najlep­szą inter­wencją popisał się w 58. min­u­cie spotka­nia, kiedy obronił Lecha przed stratą bram­ki w sytu­acji sam na sam z Abdou Tra­ore. — Te, że udało mi się dobrze inter­we­niować w tej sytu­acji jest jego winą. Zwlekał zbyt dużo, a ja wyczekałem go i odpowied­nio zareagowałem. Mogę być zad­owolony ze swo­jej postawy — komen­tował Jas­min Burić.

Boś­ni­ak zre­al­i­zował swo­je zadanie i w kole­jnym meczu zagrał na zero z tyłu. — Szko­da, że nie udało się wygrać, nawet 1:0. Gral­iśmy dobrze, mieliśmy sporo sytu­acji: strzał w słu­pek, poprzeczkę. Zabrakło szczęś­cia — pod­kreślał Boś­ni­ak. — Pawłows­ki też świet­nie bronił. Wiem, że jest młody, więc jeśli będzie ciężko pra­cow­ał na treningach, może stać się jeszcze lep­szym bramkarzem - dodał.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress