01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-22godz.-10min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Zagrałem dobry mecz

Burić: Zagrałem dobry mecz

Jas­min Burić niespodziewanie stanął między słup­ka­mi w meczu z mis­trzem Pol­s­ki. Jak sam przyz­na­je, zagrał dobrze i ma nadzieję, że będzie tak dalej.

Legion­iś­ci już w 10. sekundzie mogli wyjść na prowadze­nie, bo jeden z nich zde­cy­dował się na moc­ne uderze­nie z dys­tan­su – Byłem zaskoc­zony, bo zagrali długą piłkę. Myślałem, że wyjdą sam na sam, ale on od razu uderzył, czym mnie zaskoczył – przyz­nał Jasiu.

- Nie byłem ner­wowy, chci­ałem grać z Kamykiem, ale mnie nie rozu­mi­ał. Chci­ałem do niego zagrać, było­by spoko­jnie, ale nie wyszło. Pił­ka trafiła do legion­istów i zro­biło się ner­wowo. Może z try­bun to wyglą­dało źle, ale ja chci­ałem grać spoko­jnie – tłu­maczy nieporozu­mienia z początku meczu.

Lechi­ci po czterech lat­ach pokon­ali u siebie Legię i zbliżyli się do nich na trzy ocz­ka w ligowej tabeli – Bard­zo się cieszymy, że wygral­iśmy ważny dla nas, jak i kibiców mecz. W pier­wszej połowie nie wyglą­dało to za dobrze, ale najważniejsze, że udało się wygrać i tracimy już tylko trzy punk­ty do Legii.

W drugiej połowie za czer­woną kartkę z boiska wyle­ci­ał Arka­diusz Malarz, a zaraz potem bramkę strzelił Bar­ry Dou­glas – Czer­wona kart­ka była przełomem, od razu strzelil­iśmy bramkę i potem z kon­try drugą. Mecz ułożył się już wtedy na naszą korzyść, szko­da że stra­cil­iśmy w końców­ce gola, bo zro­biło się ner­wowo – mówi Burić.

Czy dobra postawa w bram­ce spowodu­je, że w następ­nym meczu między słup­ka­mi ponown­ie zobaczymy Boś­ni­a­ka? – Dla mnie najważniejsze jest to, że gram. Mogę się cieszyć, że wszedłem do bram­ki aku­rat na der­by Pol­s­ki. Wszys­tko się ułożyło po mojej myśli i z tego się cieszę. Na treningu daję z siebie wszys­tko, co pokazu­je w jakiej jestem formie.  Zagrałem dobry mecz i oby tak dalej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.