02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.53min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Zagrałem dobry mecz

Burić: Zagrałem dobry mecz

Jas­min Burić niespodziewanie stanął między słup­ka­mi w meczu z mis­trzem Pol­s­ki. Jak sam przyz­na­je, zagrał dobrze i ma nadzieję, że będzie tak dalej.

Legion­iś­ci już w 10. sekundzie mogli wyjść na prowadze­nie, bo jeden z nich zde­cy­dował się na moc­ne uderze­nie z dys­tan­su – Byłem zaskoc­zony, bo zagrali długą piłkę. Myślałem, że wyjdą sam na sam, ale on od razu uderzył, czym mnie zaskoczył – przyz­nał Jasiu.

- Nie byłem ner­wowy, chci­ałem grać z Kamykiem, ale mnie nie rozu­mi­ał. Chci­ałem do niego zagrać, było­by spoko­jnie, ale nie wyszło. Pił­ka trafiła do legion­istów i zro­biło się ner­wowo. Może z try­bun to wyglą­dało źle, ale ja chci­ałem grać spoko­jnie – tłu­maczy nieporozu­mienia z początku meczu.

Lechi­ci po czterech lat­ach pokon­ali u siebie Legię i zbliżyli się do nich na trzy ocz­ka w ligowej tabeli – Bard­zo się cieszymy, że wygral­iśmy ważny dla nas, jak i kibiców mecz. W pier­wszej połowie nie wyglą­dało to za dobrze, ale najważniejsze, że udało się wygrać i tracimy już tylko trzy punk­ty do Legii.

W drugiej połowie za czer­woną kartkę z boiska wyle­ci­ał Arka­diusz Malarz, a zaraz potem bramkę strzelił Bar­ry Dou­glas – Czer­wona kart­ka była przełomem, od razu strzelil­iśmy bramkę i potem z kon­try drugą. Mecz ułożył się już wtedy na naszą korzyść, szko­da że stra­cil­iśmy w końców­ce gola, bo zro­biło się ner­wowo – mówi Burić.

Czy dobra postawa w bram­ce spowodu­je, że w następ­nym meczu między słup­ka­mi ponown­ie zobaczymy Boś­ni­a­ka? – Dla mnie najważniejsze jest to, że gram. Mogę się cieszyć, że wszedłem do bram­ki aku­rat na der­by Pol­s­ki. Wszys­tko się ułożyło po mojej myśli i z tego się cieszę. Na treningu daję z siebie wszys­tko, co pokazu­je w jakiej jestem formie.  Zagrałem dobry mecz i oby tak dalej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.