03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.10min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Były trener Lecha ciepło o jego kibicach

Pod górkę z kibi­ca­mi Lecha w zasadzie do samego początku swo­jej pra­cy w Poz­na­niu miał Jose Mari Bakero. Hisz­pan jed­nak w super­latywach wypowia­da się o sym­pa­tykach „Kole­jorza”. - Oni są niesamowici. Dru­ga try­buna jest niewiary­god­na - zach­wycał się były tren­er Lecha.

- Jeżeli ta druży­na grała­by co roku w europe­js­kich pucharach, codzi­en­nie pojaw­ial­i­by się w europe­js­kich telewiz­jach. Miałem trochę pecha, w zeszłym sezonie nie spodobała im się zmi­ana tren­era, nieza­leżnie, kto nim by został. Nie zaak­cep­towali tego — oce­nia Jose Mari Bakero.

- Po let­niej prz­er­wie, kiedy były momen­ty, że moż­na było cieszyć się z fut­bolu, jaki gral­iśmy, kibice prowadzili protest, a ter­az, kiedy rzeczy zaczęły się kom­p­likować szukali win­nych, był nim oczy­wiś­cie tren­er — zauważył Hiszpan.

Pod­kreślił on również, że piłkar­zom w ostat­nim cza­sie brakowało wspar­cia. – Ostat­nio przys­zli na tren­ing dopin­gować drużynę. Mnie tego nie brakowało, ale drużynie tak. Pod­czas meczu w Chor­zowie. Nie byłem, tak sądzę, ich wro­giem, ale nie zro­biłem nic prze­ci­wko nim – zakończył dywa­gac­je nt. kibiców, były tren­er „Kole­jorza”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.