03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.5min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cała Polska wie, jak Kolejorz bawi się!

Cała Polska wie, jak Kolejorz bawi się!

Po praw­ie miesiącu prz­er­wy piłkarze pod­czas meczu z Jagiel­lonią ponown­ie byli niesieni przez dop­ing z Kotła. Choć frek­wenc­ja była niska, to jed­nak głośny śpiew niósł się w okoli­cach uli­cy Bułgarskiej.

Nikt się pewnie nie spodziewał, że dwie pier­wsze mecze Pucharu Pol­s­ki będziemy mogli oglą­dać na włas­nym sta­dion­ie. W poprzed­nich lat­ach Lech w początkowych fazach PP rywal­i­zował ze znacznie słab­szy­mi rywala­mi niż w tym sezonie. Po poko­na­niu Wisły Kraków, do Poz­na­nia przy­jeżdżała Jagiel­lonia Białys­tok. Kto w ¼? Znicz Pruszków.

Na Buł­garskiej pojaw­iło się nieco pon­ad 10 tysię­cy kibiców. Niska frek­wenc­ja nie miała jed­nak znaczącego wpły­wu na dop­ing. Pier­wsza połowa w wyko­na­niu kiboli dopa­sowana była do boiskowych wydarzeń. Po dwóch wcześnie strzelonych bramkach, wiara rozkrę­cała się z  min­u­ty na min­utę. Dwie pomył­ki Dou­glasa (czyt. bram­ki dla Jagiel­lonii) spowodowały, że dop­ing nieco uci­chł. Ogól­nie jed­nak dop­ing naj­gorzej nie wyglą­dał. Od 80 min­u­ty nad Buł­garską rozbrzmi­ało głośne Każdy z nas to wie, które rozkrę­ciło i nakrę­ciło kiboli na dogrywkę.

W prz­er­wie przećwiczyliśmy nową przyśpiewkę, którą w drugiej częś­ci meczu wypadła całkiem nieźle. Odświeże­nie reper­tu­aru rozkrę­ciło dop­ing na dobre. Piłkarze niesieni w dogry­w­ce  głośnym śpiewem zdobyli dwie bram­ki i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału.

Nie zabrakło bluzgów w kierunku sędziego. Po spotka­niu nie zabrakło Puchar jest nasz… Gdy piłkarze podes­zli pod Kocioł ponown­ie odśpiewal­iśmy z konkret­ną mocą nową przyśpiewkę, którą wykon­al­iśmy również wychodzące ze stadionu.

Na pło­cie zaw­isły dwa trans­par­en­ty. Jeden odnosił się do tegorocznego Marszu Niepodległoś­ci — „11.11.14 Wszyscy do Warsza­wy”. Dru­gi do zbiórek — „Chcesz zabawy, wrzuć 5 zł na oprawy”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.