Ceesay: Robimy wszystko, by klub czerpał z tego korzyści

Ceesay:  Robimy wszystko, by klub czerpał z tego korzyści

Gam­bi­jczyk wraca do gry po kon­tuzji i wyda­je się, że jest w pełni gotowy do tego, by wal­czyć o miejsce w pier­wszym składzie – Czu­ję się dobrze, min­iony czas był dla mnie trud­ny, ale na szczęś­cie jest już za mną. Ter­az muszę pra­cow­ać dalej, ale czu­ję, że jestem w dobrej formie – mówił na kon­fer­encji prasowej.

Pod nieobec­ność Bar­rego Dou­glasa, Keb­ba obok Tomasza Kędzio­ry jest jedynym nom­i­nal­nym bocznym obrońcą – Gdy­bym zara­bi­ał na odpowiada­niu na pytanie o rywal­iza­c­je z Kendim, byłbym najbo­gat­szym człowiekiem w Polsce. Gramy dla Lecha, my kiedyś ode­jdziemy, a klub zostanie. Naszym zadaniem jest trenować i robić wszys­tko, by klub czer­pał z tego korzyści.

Po trzech meczach bez zwycięst­wa Kole­jorz wresz­cie pokon­ał rywala. W 1/16 Pucharu Pol­s­ki lechi­ci odpraw­ili pier­ws­zoligową Olimpię Grudz­iądz – To dla nas cięż­ki czas, ale takie rzeczy w piłce się zdarza­ją. Mecz z Olimpią nie był łatwy, zaw­iesili wysoko poprzeczkę. Dla nas ważne jest to, by grać zespołowo i być wza­jem­nie lojal­nym, a zwycięst­wo okaza­ło się bard­zo ważne – dodaje.

Zbliża się prz­er­wa na reprezen­tację, a co za tym idzie, do klubu docier­a­ją pier­wsze powoła­nia. Takie zaprosze­nie na kadrę otrzy­mał właśnie Keb­ba – Nastaw­ie­nie do kadry jest zawsze pozy­ty­wne, przed kon­tuzją zagrałem kil­ka meczów. Roz­maw­iałem z selekcjonerem i dało mi wiele pozy­ty­wnej energii.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress