02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.30min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ceesay: Zawsze trudno jest grać z największym rywalem

Ceesay: Zawsze trudno jest grać z największym rywalem

Wszyscy kibice niewąt­pli­wie pamię­taj poprzed­ni mecz Lecha z Legią w Warsza­w­ie oraz starce Ceesaya z Jakubem Koseckim. Jak przyz­na­je Keb­ba dla niego jest to kole­jne ligowe spotkanie —  Ten mecz, to nie jest powód do iry­tacji. Ta cała sytu­ac­ja jest już za mną i patrzę tylko przed siebie.

W zeszłym sezonie oba mecze z warsza­wską Legią zakończyły się zwycięst­wa­mi legion­istów, dlat­ego ter­az lechi­ci są głod­ni rewanżu — Druży­na zawsze chce wygry­wać, mamy w sobie głód rewanżu, przed nami zupełnie nowy mecz i nowa okaz­ja do zwycięst­wa. – przyz­na­je Gam­bi­jczyk i mówi, że nie przyglą­dał się poprzed­nim spotkan­iom warsza­wskiej Legii — Kon­cen­tru­ję się tylko na jed­nej drużynie i jest to Lech Poz­nań. Zawsze trud­no jest grać z najwięk­szym rywalem, jest to spec­jal­ny mecz.

Obroń­ca przyz­nał, że czu­je się już dobrze i wszys­tko jest w porząd­ku i nie ma dla niego znaczenia czy zagra na środ­ku obrony czy na prawej flance – To nie ma znaczenia, częs­to grałem na skrzy­dle, ale jest to zależne od decyzji tren­era czy gram na środ­ku czy na boku obrony. Kon­cen­tru­je się na moich treningach, na pra­cy którą mam do wyko­na­nia i to ona ma przynieść efekt w postaci wyjś­cia na boisko w pier­wszej jede­nastce. – kończy Ceesay.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.