02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.4min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drużyna Wiary Lecha: Celem awans do czwartej ligi

Drużyna Wiary Lecha: Celem awans do czwartej ligi

Druży­na Wiary Lecha jutro inau­gu­ru­je sezon. Pod­czas dzisiejszej kon­fer­encji pra­sowej prezes drużyny, Paweł Piestrzyńs­ki zaprezen­tował nową koszulkę mec­zową oraz opowiedzi­ał m.in. o współpra­cy, którą naw­iązał z Lechem Poz­nań, a także o celach, jakie druży­na postaw­iła sobie na ten sezon.

- Pod­jęliśmy współpracę z KKS Lech Poz­nań. Otrzy­mal­iśmy od klubu możli­wość korzys­ta­nia z boisk treningowych. Otrzy­mamy również wspar­cie medi­alne, bard­zo ważne dla naszej drużyny. Jeźdz­imy na mecze naszego klubu, więc fajnie, że klub wys­taw­ił do nas pomoc­ną rękę. 

DWL wraz z Logo Print, czyli swoim nowym spon­sorem, rusza właśnie z pro­jek­tem.  — Kibol­s­ki Klub Spon­so­ra to inic­jaty­wa, która ma zrzeszać zarówno oso­by pry­watne jak i przed­siębior­ców oraz kiboli, którzy będą wspier­ać drużynę. Od kiboli dla kiboli. Liczymy na to, że inic­jaty­wa wesprze drużynę i będzie dzi­ałała podob­nie jak Lech Busines Club – komen­tu­je Piestrzyński.

Klub w nad­chodzą­cym sezonie chce awan­sować do czwartej ligi. – Nie boimy się tego wyzwa­nia, chce­my pokazać, że jesteśmy w stanie powal­czyć o ten awans. Nasza gru­pa w okręgów­ce będzie o wiele sil­niejsza niż w zeszłym roku, ale sparin­gi pokaza­ły, że jesteśmy w stanie namieszać i powal­czyć o pier­wsze miejsce, bo tylko ono gwaran­tu­je udzi­ał w czwartej lidze. Chce­my też grać jak najdłużej w Pucharze Pol­s­ki, przy­na­jm­niej do koń­ca rundy jesi­en­nej. W składzie mamy trzy­dzi­es­tu pię­ciu piłkarzy, więc wskazane jest abyśmy dos­zli daleko. Wtedy każdy z nich będzie mógł pokazać swo­je siły na boisku.

W DWL doszło do kilku znaczą­cych zmi­an, w celu ulep­szenia funkcjon­al­noś­ci klubu. Tren­er ma do dys­pozy­cji asys­ten­ta oraz pię­ciu nowych piłkarzy: Sebas­tiana Smelkowskiego, Michała Pecol­da, Jaku­ba Drzewieck­iego, Michała Dąbrowskiego oraz Pawła Woj­taszy­ka. Do drużyny dołączyli także fizjoter­apeut­ka oraz Jarek Araszkiewicz. -  Na pewno współpra­ca z nim będzie owoc­na i przekaże on swo­je doświad­cze­nie innym – mówi prezes.

Zaprasza­my wszys­t­kich kiboli na pier­wszy w tym sezonie mecz DWL, który odbędzie się w sobotę o godzinie 16 na Sród­ce. Rywalem poz­na­ni­aków będzie druży­na Vit­covia Witkowo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.