02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.15min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Chcą walczyć o mistrzostwo, a w trzeciej lidze z kłopotami

Chcą walczyć o mistrzostwo, a w trzeciej lidze z kłopotami

Kotorows­ki, Ceesay, Arbole­da, Muraws­ki, Injac, Pawłows­ki, Ślusars­ki, Teodor­czyk. Zas­tanaw­iamy się czy to poziom w trze­ciej lidze tak wyso­ki czy tren­er Kni­at tak bard­zo nie ogarnął.

Nie mniej. W czwartym poziomie roz­gry­wkowym taka zgra­ja zawod­ników powin­na z łat­woś­cią prze­jechać się po rywalu, nieza­leżnie od tego kim by to on nie był. Padło na Polonię Leszno, która broniła się dziel­nie i do 89. min­u­ty prze­gry­wała 2:1, kiedy to Teodor­czyk strza­łem z rzu­tu karnego ustal­ił wynik meczu.

Czy­tamy, że wzmoc­nione rez­er­wy wygrały z Polonią. Fajnie, pięknie, ale po tych rez­erwach spodziewać by się moż­na było znacznie więcej. Tym bardziej po rez­erwach, w których zagrali zawod­ni­cy stanow­ią­cy o sile pier­wszego zespołu. A tu błaszczał jeszcze do nie daw­na niech­ciany w Lechu Michał Jakóbows­ki. A Pawłows­ki, który przyszedł latem do Lecha w charak­terze gwiazdy, przestrzela karnego.

I nie zmieni­a­ją obrazu meczu pięt­ki Ślusarskiego. Bo sko­ro zespół nie potrafi wysoko wygry­wać, to powinien skupić się i skon­cen­trować na najprost­szych piłkars­kich zagra­ni­ach, czyli dokład­nym poda­niu po zie­mi, strza­le — czy tych bardziej skom­p­likowanych — dry­blin­gu, biegu z piłką.

Okazu­je się, że ta trze­cia liga to nie taka łat­wa, jak­by się mogło wydawać. Bo z jed­nej strony “Kole­jorz” jest lid­erem, a z drugiej spodziewać by się moż­na było wyższej wygranej zespołu wzmoc­nionego zawod­nika­mi z pier­wszej drużyny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.