01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.41min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Chwała Wielkiej Polsce! Kolejna zbiórka Kiboli

Chwała Wielkiej Polsce! Kolejna zbiórka Kiboli

Kibice Lecha Poz­nań kole­jny raz angażu­ją się w pomoc Kre­sowym Kom­bat­an­tom  i Polakom mieszka­ją­cym na Kre­sach. Przed meczem z Górnikiem Zabrze zostanie przeprowad­zona zbiór­ka chemii gospodarczej.

Kibole Lecha Poz­nań niejed­nokrot­nie udowad­niali, że pamięć o Pow­sta­niu Wielkopol­skim i wal­czą­cych w Nim Bohaterowie są dla bard­zo ważne.  W ostat­nich lat­ach przeprowad­zono zbiór­ki żywnoś­ci, artykułów szkol­nych i chemii gospo­dar­czej. Nie inaczej będzie przed tegoroczny­mi Świę­ta­mi Bożego Narodzenia.

 W tym roku Kibice sku­pi­a­ją się tylko i wyłącznie na zbiórce artykułów chemicznych. Co moż­na zakupić dla Kre­sowian? Cho­ci­aż­by proszek do pra­nia, płyn do mycia naczyń czy podłóg, mydło w kostkach, odplami­acze, przy­bo­ry do czyszczenia (ścierecz­ki, rękaw­ice gumowe, mopy, miotły), środ­ki higien­iczne czy nawet wor­ki na śmieci.

Orga­ni­za­torzy zapew­ni­a­ją, że w zbiórce chodzi przede wszys­tkim o jakość, a nie ilość. Przed meczem z Górnikiem Zabrze, czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się głów­na zbiórka.

Uśmiech na twarzy Kom­bat­an­tów pojawi się również, gdy otrzy­ma­ją oni kartkę z życzeni­a­mi. Liczy się pamięć o Bohaterach.

 Poprzed­nie edy­c­je zbiórek były reko­r­dowe. W 2013 roku owocem zbiór­ki żywnoś­ci było 400 kar­tonów przekazanych Kombatantom.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.