27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.50min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Co dalej z Dariuszem Dudką?

Co dalej z Dariuszem Dudką?

Dar­iusz Dud­ka i Lech Poz­nań – te słowa są ostat­nio bard­zo częs­to łąc­zone w całość przez mediów jak i kibiców poz­nańskiej drużyny. Nieste­ty Mar­iusz Rumak byłe­mu reprezen­tan­towi Pol­s­ki mówi „nie”.

Dar­iusz Dud­ka 65 razy bronił barw nar­o­dowych, a od czer­w­ca nie ma swo­jego pra­co­daw­cy po tym jak rozs­tał się z Lev­ante. Obec­nie były reprezen­tant trenu­je z trze­ci­oligowy­mi rez­er­wa­mi Lecha Poz­nań. Dud­ka szukał klubu za granicą, ale żaden z nich nie speł­ni­ał jego oczeki­wań. Sam zain­tere­sowany przyz­nał, że jego żąda­nia finan­sowe nie są zbyt wygórowane i był­by w stanie spełnić je klub z Polski.

Jak­iś czas temu Lech borykał się z liczny­mi kon­tuz­ja­mi i drużynę musieli wesprzeć zawod­ni­cy z rez­erw. Wtedy też pojaw­ił się tem­at ewen­tu­alne przyjś­cia Dar­iusza Dud­ki, który trenował we Wronkach. Kil­ka dni temu Mateusz Borek na Twit­terze napisał, że były reprezen­tant Pol­s­ki chci­ał grać do koń­ca rundy w Lechu ZA DARMO, jed­nak nie wpisy­wał się w kon­cepcję drużyny Mar­iusza Rumaka.

Tren­er Rumak już wcześniej mówił, że Dud­ka mógł­by zostać piłkarzem Lecha, gdy­by chci­ał związać swo­ją przyszłość z klubem z Buł­garskiej - Darek musi­ał­by się wpisać w pro­jekt, jakim jest Lech, i pod­pisać kon­trakt na trzy-cztery lata.

Główne pytanie, które nasuwa się w tej sytu­acji brz­mi tak: dlaczego Mar­iusz Rumak nie chce sko­rzys­ta z usług doświad­c­zonego piłkarza? Gdy­by spełnił oczeki­wa­nia mógł­by pozostać na dłużej, gdy­by nie to zapewne podz­iękowano by mu za współpracę. Może jed­nak warto by dać Dud­ce szan­sę? A nuż pokaza­ł­by się z dobrej strony i pomógł­by Lechowi?

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.