02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.6min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Co dalej z Dariuszem Dudką?

Co dalej z Dariuszem Dudką?

Dar­iusz Dud­ka i Lech Poz­nań – te słowa są ostat­nio bard­zo częs­to łąc­zone w całość przez mediów jak i kibiców poz­nańskiej drużyny. Nieste­ty Mar­iusz Rumak byłe­mu reprezen­tan­towi Pol­s­ki mówi „nie”.

Dar­iusz Dud­ka 65 razy bronił barw nar­o­dowych, a od czer­w­ca nie ma swo­jego pra­co­daw­cy po tym jak rozs­tał się z Lev­ante. Obec­nie były reprezen­tant trenu­je z trze­ci­oligowy­mi rez­er­wa­mi Lecha Poz­nań. Dud­ka szukał klubu za granicą, ale żaden z nich nie speł­ni­ał jego oczeki­wań. Sam zain­tere­sowany przyz­nał, że jego żąda­nia finan­sowe nie są zbyt wygórowane i był­by w stanie spełnić je klub z Polski.

Jak­iś czas temu Lech borykał się z liczny­mi kon­tuz­ja­mi i drużynę musieli wesprzeć zawod­ni­cy z rez­erw. Wtedy też pojaw­ił się tem­at ewen­tu­alne przyjś­cia Dar­iusza Dud­ki, który trenował we Wronkach. Kil­ka dni temu Mateusz Borek na Twit­terze napisał, że były reprezen­tant Pol­s­ki chci­ał grać do koń­ca rundy w Lechu ZA DARMO, jed­nak nie wpisy­wał się w kon­cepcję drużyny Mar­iusza Rumaka.

Tren­er Rumak już wcześniej mówił, że Dud­ka mógł­by zostać piłkarzem Lecha, gdy­by chci­ał związać swo­ją przyszłość z klubem z Buł­garskiej - Darek musi­ał­by się wpisać w pro­jekt, jakim jest Lech, i pod­pisać kon­trakt na trzy-cztery lata.

Główne pytanie, które nasuwa się w tej sytu­acji brz­mi tak: dlaczego Mar­iusz Rumak nie chce sko­rzys­ta z usług doświad­c­zonego piłkarza? Gdy­by spełnił oczeki­wa­nia mógł­by pozostać na dłużej, gdy­by nie to zapewne podz­iękowano by mu za współpracę. Może jed­nak warto by dać Dud­ce szan­sę? A nuż pokaza­ł­by się z dobrej strony i pomógł­by Lechowi?

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.