Co dalej z Kamilem Drygasem?

kamil-drygasDry­gas wró­cił z Byd­goszczy i praw­ie w ogóle nie gra. Dla piłkarza dobrym rozwiązaniem będzie pozostanie w Poz­na­niu? Czy może powrót do Byd­goszczy okaza­ł­by się dla „Dry­giego” lepszy?

W Byd­goszczy Dry­gas odgry­wał pier­ws­zo­planową rolę, a na dodatek był drugim strzel­cem zespołu, bowiem strzelił aż 8 bramek. W czer­w­cu wró­cił do Poz­na­nia i do tej pory zagrał w trzech spotka­ni­ach, a w jed­nym prze­ci­wko Cra­covii, od pier­wszej do ostat­niej min­u­ty. Umiejęt­noś­ci na pewno mu nie braku­je więc dlaczego młody pomoc­nik tak mało gra? Gra­ją­cy na jego pozy­cji Trał­ka i Drew­ni­ak najlep­szych meczów nie zagrali, a mimo to Dry­gas na boisku pojaw­iał się spo­rady­cznie. Jak do zdrowia wró­ci Muraws­ki z pewnoś­cią ciężko będzie mu się zała­pać nawet do mec­zowej osiemnastki.

W internecie huczy od plotek, że Dry­gas miał­by wró­cić do Byd­goszczy. Beni­aminkowi dość słabo wiedzie się na początku sezonu i takie wzmoc­nie­nie na pewno by się im przy­dało. W grę wchodzi wykupi­e­nie zawod­ni­ka, a dzi­ałacze znad Brdy przekonu­ją, że nie było by z tym problemów.

Wyda­je się, że Dry­gas do ulu­bieńców Mar­iusza Ruma­ka nie należy i dla niego samego lep­szy był­by powrót do Zaw­iszy i reg­u­larne wys­tępy, a nie prze­si­ady­wanie na ław­ce na Bułgarskiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress